Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś zna może firmy które biorą świeżych DP #offshore , bo nie ukrywam że po morskiej jak dostałem papier 3go to sobie pracowałem na lądzie 3lata oraz robiłem magisterkę na oceanotechnice i budowlane i teraz powinienem wrócić do branży by nie utracić kwitów. GOC pewnie i tak będę musiał od nowa robić bo te 5lat ... Ostatnio byłem tylko w 2022 na 5miesięcznym kontrakcie jako technik korozyjny dla Tennetu (morze północne 28dni pracy w całości płatność co miesiąc przychodziła) ale jak wszyscy wiemy nasze regulacje wykluczają takie przedłużanie dyplomów (jednostka bez napędu własnego), poza tym kontrakt i projekt się skończył, a nie chcę cały czas być za A/B lub O/S więc celuję w firmy, gdzie można się wykazać wiedzą i jak jest się dobrym szybko można awansować. Ewentualnie myślę jeszcze o ROV, ale nie wiem od czego zacząć, bo wszędzie wymagane doświadczenie, a jak próbuję zdobyć doświadczenie to standardowa śpiewka, a gdzie doświadczenie?
  • 1
@AdamDE: podbijam post, jak nie uzyskasz rzeczowej odpowiedzi pytaj na chatGPT
Chyba lepiej wejść jako AB na offshore żeby potem podłspac to mistyczne doświadczenie i wbijać się dalej na offa.
Czasami przeglądając widzę że na portalu morskim agencje Janusz szukają czasem 3 offa na podmianę na offshore, stawki coś koło 160-190E brutto więc nie jest to coś na dłuższą metę