Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #kiciochpyta

Jak zmusić różową do schudnięcia 5kg? Wcześniej była idealna. Teraz gruba nie jest, ale wolę żeby była taka jak wcześniej.

Myślę żeby zacząć samemu gotować i dawać jej mniejsze porcje, może nie zauważy i schudnie samoczynnie. Ile takie chudnięcie może potrwać?
  • 8
@damianooo8 mi przy ścisłej diecie jak pilnuje się na maxa i wszystko wyliczone leci prawie kilogram tygodniowo (bardziej zajmuje ten kilogram półtora tygodnia) plus od zaczęcia deficytu tłuszcz leci dopiero w 14 dniu. 5 kilo to jakieś 8 tygodni plus tydzień adaptacji. Ale musiałaby się przyłożyć i więcej ruszać.
@damianooo8 wg mnie wypadałoby rzucić tekstem „chyba zaczynamy się zapuszczać. Może pójdziemy razem na siłownie albo ogarniemy sobie dietę?”. Jak będzie niechętna to będzie trzeba bardziej bezpośrednio z nią pogadać, bo Ty za nią nie schudniesz. Poza tym jeśli bierze jakieś leki na stałe to może podwyższać masę ciała (np. Antykoncepcja sprawia ze się tyje czasem nawet samym gromadzeniem wody w organizmie)
@damianooo8: zmusić to jej na pewno nie zmusisz XD skoro dobrze się czuje w swoim ciele to nic ci do tego. Możesz jej zaproponować wspólne liczenie kcal, ale jeśli nie będzie miała ochoty to nie powinieneś już więcej ingerować w jej wygląd.
@damianooo8: jak sama nie będzie miała motywacji, żeby schudnąć to #!$%@? z tego będzie, już to przerabiałem. Powiedz wprost, że przytyła, mogłaby schudnąć i możesz jej w tym pomóc, na przykład gotując razem zdrowsze posiłki / uprawiając razem sport.