Wpis z mikrobloga

Myślę o takim jacuzzi drewnianym w środku i z piecem w środku. Kolega mnie namawiał bo mówi że już takie drugie ma. Tylko producent nawet napisał że drewniane mogą przeciekać. Teraz mam dylemat bo kolega mowil ze tylko drewniane a producent namawia do wypełnienia z poliupraczegostam w środku

Jakie wasze zdanie mireczki? Cena za drewniane to 10k czyli akceptowalne jeśli się będzie dbało to da radę wytrzymać te 10 lat?
#jacuzzi
SupreminTHC - Myślę o takim jacuzzi drewnianym w środku i z piecem w środku. Kolega m...

źródło: 20170205_122920

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@SupreminTHC a będziesz tego używał caly rok (dom na wynajem), czy sporadycznie? Jeżeli sporadycznie, to plastikowa lepiej zniesie zimę bez wody. Najlepiej jest mieć wersję na prąd (+foto) i grzać to caly czas.
  • Odpowiedz
Wersja z wkładem plastikowym i piecem z zewnatrz. Jest bardziej higieniczna (po sezonie łatwiej jest usunąć „śluz” ze ścianek) i bezpieczna (nie przecieka, trudniej się oparzyć).
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: Wkład plastikowy ma ten plus że mniej wody wymaga, bo np przestrzenie pod nogami są zapełnione.

Sporo się moczyłem i w takich i w takich i zbytniej różnicy nie odczuwałem, więc pewnie bym brał wkład plastikowy, bo łatwiejsza w utrzymaniu się wydaje.

Polecam się zainteresować tematyką wbudowanych filtrów, ew. dysz jacuzzi - chociaż ja osobiście tych drugich nie lubię, głośne i tylko #!$%@?ą zamiast relaksować.
  • Odpowiedz
  • 1
@SupreminTHC wynajmowałem kiedyś domek ze znajomymi, który miał taki właśnie drewniany model bez żadnego wypełnienia niestety nie dało się z tego korzystać drewno się po rozchodziło i całe przeciekało
  • Odpowiedz