Wpis z mikrobloga

muszę się wyżalić baba zrobiła ze mnie psychopatę, po tym jak poznałem prawdę że kłamie xD a jak do tego doszło już wam mówię

było tak że Jedzie do UK w piątek do piątku pisała normalnie a w sobotę urwała kontakt, bo chyba jej nie wyszło xD 2 dni później patrzę na story na isnta, a ta dodaje zdjęcia jak sobie hasa po Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) w sumie co mi do tego niech jest gdzie chce, w końcu nic nas nie łączyło tylko kolegami byliśmy,xD wchodzę na watshapa i jej piszę że po UJ kłamać, a ta ze mnie robi psychopatę że ją śledzę, na portalach xD dziwne nie ogładać, kogoś story kto miał być w uk, XD po czym banik na wszystkim poszedł na watshap , insta ,tiktok , fb xD

#zalesie #przegryw #heheszki
  • 20
@Disscord93: w stalkowaniu? #!$%@? miała mnie na insta prywatnym w sumie { przypomnę że żeby się tam znależc musiała zakceptować ) więc jak dodała story to był widać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Disscord93: oczywiśćie że mam bo mnie #!$%@?ła robiąc ze mnie kogoś im nie jestem zapomniała chyba że jesteśmy tylko kolegami xD więc po #!$%@? takie bajki sprzedawać do samego końca xD
@Cadfael: no to jak nie wyszło to by mogła powiedzieć stary nie wyszło ( choć w sumie koło #!$%@? mi to latało gdzie ona jest tutaj czy tam ) i tyle a nie do samego końca cisnac bajere ze jedzie xD
@janusz90: no ale po co ma ci się tłumaczyć? jakbym powiedziała znajomemu, że coś zrobię, a potem z różnych powodów zrobiła coś innego a on by chciał mnie z tego rozliczać to posłałabym na drzewo taką znajomość. przecież nawet nie jesteście w realcji. get a life.
@Cadfael: skoro cały czas się chwaliła to mogła by powiedzieć co jest nie tak xD myślisz że dopytywałem kiedy dokładnie jedzie? cały czas sama pisała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ps w zeszłym roku byliśmy przyjaciółmi, ale też zrobiła ze mnie psychopatę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
w skrócie to poznałem ją ze znajomym, w sumie to nie poznałem tylko dałem im numery , gość
@janusz90: no widać, że się wam znajomość nie klei, albo nadajecie na zupełnie innych falach, albo podświadomie na siebie lecicie i nie umiecie tego w głowach ogarnąć.