Wpis z mikrobloga

@haabero: Polaczki czy wy możecie zacząć doceniać to co macie? Nie mówię, żeby nie dążyć do czegoś lepszego, ale nie próbować zrównywać poziomem swojego kraju z chlewem jak współczesne USA kiedy sami jego mieszkańcy plasują twój kraj wyżej od swojego pod względem bezpieczeństwa?

W Polsce, która ma 40 milionów mieszkańców jest mniej morderstw, niż w Chicago co ma niecałe 3. Więc w 100% mają rację, Polska to dużo bezpieczniejsze miejsce do
@Scybulko: Porównywanie Polskich Sebixów do wyćpanych Amerykańskich smoluchów to jest karygodna obraza honoru Polskich Sebixów.

Amerykański smoluch to cię pobije, bo mu się nie podoba że idziesz w złej dzielnicy po chodniku, a Sebixa żeby był agresywny to musisz sam sprowokować.

Ja mieszkam w mieście gdzie jest ich od groma i rzadko kiedy mam z nimi negatywne doświadczenia. Pamiętam jak kiedyś zdechł mi samochód przy stacji kolejowej i sobie na luzie
Że jest #!$%@?, że oni się nie znają itp. i jak tu ma być dobrze, gdy ludzie srają do własnego gniazda, gdy mamy do czynienia z normalnym filmikiem (°°


@hacerking: Problem w tym, że ten filmik służy przede wszystkim do srania na czarnych, a nie do pochwały polskiego porządku, stąd potrzeba uzupełnienia kontekstu.
@banzi: beka z lewactwa, a to nie jest czasami tak że Warszawa to najbardziej lewackie miasto w PL? Nie jest tak że rządzący są bardziej na lewo niż prawo? Nie jest tak że jest tam najwiecej obcokrajowców? XDDD Konserwy nie mają mózgu