Wpis z mikrobloga

@Ogau: oczywiście nie staram się forsować tego jako uniwersalnego planu na zycie dla wszystkich. Zalezy od tego jaka kto ma sytuacje ale jesli i tak pracował bym w fabryce w Polsce za te 3k,byl młody i nie miał silnych związków z rodziną to nawet bym się nie zastanawiał bo moge miec praktycznie drugie tyle, warunki nie sa takie zle jak niektórzy tutaj wciskają a tez nikt nie każe zostawac tam na
rozumiem, że pojechałeś tam 1 raz i było źle, pytanie dlaczego w takim razie pchałeś się tam kolejny raz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@janmazoch: Ponieważ 6-8 lat temu praca w Holandii wciąż dawała szybki zarobek, dzięki czemu mogłem ukończyć zaocznie studia magisterskie. Za 1. razem byłem 8 miesięcy, za drugim i trzecim razem zacisnąłem zęby i przemęczyłem się niespełna 4 miesiące. Ja wiem, że wykopki z
@statystyczny_yt: Mój wujek dlatego ma obcykane z jednym rolnikiem osobiście i przyjeżdża z kuzynami i kolegami, auto zawalone żarciem na najbliższe tygodnie a mieszkanie mają z Holendrem ogarnięte. Agencji unika jak ognia, ale niestety nie każdy ma takie gadanie jak on
@alberto81: @WykopekNaPolEtatu: @mlody221 U mnie wszyscy koledzy z podwórka i połowa z dawnej klasy wyjeżdżała w 2012-2015 roku. Po latach jak się gdzieś skumaliśmy na święta na jakieś piwko, to zastanawiałem się jakim #!$%@? cudem ci ludzie są moimi znajomymi, czemu uznajemy siebie za kumpli, kto to w ogóle jest xD Kompletnie zdegenerowani, puści, bez ambicji. Siedzą tam parę ładnych lat i w zasadzie niczego konkretnego się nie dorobili. Co
@alberto81 a wytłumaczy ktoś po co jechac do roboty przez agencje kiedy znasz język?
Przecież wiadomo że z takich agencji korzysta głównie patola, a kto ma chęć dbać o warunki zwierząt
wyjeżdżanie w 2023 roku do pracy w Holandii xD


@statystyczny_yt: Czyli juz tak sie dobrze zrobiło że nie trzeba? A tyle bylo gadania po wyborach, ze pis rozwali gospodarke i "ja wyjeżdzam"