Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze życiówki jeśli chodzi o liczbę przejechanych km jednego dnia? Pytam z ciekawości bo jeżdżę już spory czas na moich MF500 I napewno będę na następny sezon szukał czegoś do klepania dużej ilości km. Screen z wczoraj przy 23km/h na twarz +12 stopni . Czas brutto to 4:12 #rolki
toniaszek - Jakie są wasze życiówki jeśli chodzi o liczbę przejechanych km jednego dn...

źródło: IMG_9765

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@toniaszek: 140 km bez żadnego przygotowania, żadnych gaci z wkładką itp. po prostu jechaliśmy przed siebie. Skończyło się oparzeniami słonecznymi, boląca dupa i tygodniowym L4
  • Odpowiedz
  • 0
@ROCKNROLLLA: im szybciej jedziesz tym skracasz cierpienia ( ͡° ͜ʖ ͡°). W tamtym roku zrobiłem około 115 i czułem się zmęczony tymi rolkami że tak długo to trwa, z przerwami wyszło mi jakieś 10h.
  • Odpowiedz
@toniaszek: jakieś 60km, cały dzień rozbijania się po Krakowie ze znajomymi, zrobione na 4x80mm.
Obecnie do robienia km i zabawy używam kizer element 4x90 (z delikatnym rockeringiem). Ale jak chcesz klepać km to polecam coś jeszcze większego typu 4x100.
Ewentualnie 3x110-125 ale to są już rozmiary kół wymagające naprawdę dobrej techniki i wcale nie są takie dobre do nabijania km. Zwłaszcza przez fakt, że przez długość szyny i wysokość kółek cierpi
  • Odpowiedz
U mnie 50km w 2,5h. Na Imperialach 4x80, z którymi de facto chcę już się rozstać . Od początku nie leżą mi na nodze i przy dłuższych dystansach wracam z odciskami na kostkach i śródstopiu. Po tych 50km musiałem zrobić 1,5 tyg. przerwy, żeby stopy się podgoiły. Czytam i nie wiem na jaką konfigurację się zdecydować. Zastanawiałem się nad E2 pro 125, ale nie wiem czy nie rzucam się na głęboką wodę
  • Odpowiedz