Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#wazektomia
Kiedy zacząć się bać opuchlizny? W którym momencie już jest to obrzęk, który powinien zaniepokoić? Bo chlopak chodzi jak kaczka, wygląda jakby miał jedno jajo wielkości grejpfruta i jest całe fioletowe xD
Bierze leki przeciw obrzękom (aescin) i okłady zimne. On się nie niepokoi, ale ja jestem nieco przerażona tym i zastanawiam sie czy to jeszcze stan, ktory jest normalny xD
Boleć nic nie boli, jedynie opuchlizna i kolor tu straszy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
Nie jestem lekarzem, ale jeśli nie boli i nic się nie dzieje (gorączka, złe samopoczucie), to poczekać te kilka dni od zabiegu. Obrzęki i opuchlizny to częsta reakcja na chirurgie. Na spokojnie, zrobić Panu kakao, ciasteczko i pod kocyk :)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Zgrywajac_twardziela: Mówiła, że może być opuchlizna i krwiaki, ale jednak nie pokazywała zdjęć innych jajców jako porównanie jak mogą wyglądać xD Domyślam się, że ten stan też jest normalny, ale wolę się upewnić i zapytać osób po zabiegu jakie miały doświadczenie z tym, bo jednak wygląda to niepokojąco

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: u mnie była lekka opuchlizna przez kilka dni, ale żadnego sinienia i rozmiar klejnotów mieścił się w granicach normy. Jeszcze w dniu zabiegu wieczorem pałowałem Wiplera, żeby jak najszybciej oczyścić nasieniowody. Jak dla mnie, opisane przez ciebie objawy nie są do końca normalne.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @mirko_anonim: Chłopak nie widzi różnicy, ale moim zdaniem jest delikatnie mniejsza opuchlizna. Z tego co czytałam to ma prawo się tak zdarzyć, kolor również może wpadać nawet w czernie na mosznie i u podstawie członka (tam gdzie był zabieg - i tam również jest ciemniejsze i idzie taka spuchnięta linia w dół -przy ranie). Wydaje mi się, że to po prostu drastyczny przypadek, ale tyko wizualnie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @mirko_anonim:
"Wazektomia WBS jest wykonywana w VeritaMed metodą kanadyjską i polega na zablokowaniu przepływu przez nasieniowód poprzez jego przecięcie, z tym że koniec od strony jądra pozostaje otwarty, co zapobiega przelekłym bólom jądra. "


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @2xpapanalepiku: jakie pytanie taka odpowiedź xD

Aktualizacja jest taka, że opuchlizna już praktycznie zeszła, jajca dalej czarne, ale wiadomo jak już jakieś podbiegnięcie krwawe wystąpiło to trochę zajmie czasu aż zejdzie.

Zaczęło trochę bardziej w ciągu dnia pobolewać, ale bez tragedii, a z tego co patrzę to właśnie sporo osób później zaczynało odczuwać ciągnięcie bardziej.

Więc chyba wszystko dobrze

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @2xpapanalepiku:

Odwracalne, ale w teorii. W praktyce nie musi się udać, a z latami ta szansa na odwrócenie spada.
No i odwrócenie jest już trochę poważniejszym zabiegiem, bardziej skomplikowanym.
Ale nie chcemy dzieci, mamy nieco inne priorytety w życiu, a nawet jakby nam odwaliło to nie widzimy nic złego w adopcji ʕʔ

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak czytam Twoje komentarze to dosłownie burzy się moje wyobrażenie o życiu. Ze swojego otoczenia znam sytuacje z goła odwrotne gdzie ludzie walczą w drugą stronę. Ale jak to się mówi nie ma tego złego, sama jesteś w dobrej sytuacjiʕʔ
  • Odpowiedz