Wpis z mikrobloga

Tak w ramach przypomnienia (bo ja już na przykład o tym zapomniałem) za co Bayern dostał karnego w tym pamiętnym dwumeczu cyklicznie wspominanym przez niektórych farmazoniarzy.

No ale że Vidal nie strzelił tego karnego to wszyscy zgrabnie pomijają, że sędzia popełnił taki błąd.

Ale co się Real sędziów nakupił to jego, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#realmadryt
Beeercik - Tak w ramach przypomnienia (bo ja już na przykład o tym zapomniałem) za co...
  • 8
  • Odpowiedz
coś w stylu tego dwumeczu gdzie Vidal miał wylecieć w 2 minucie z czerwoną za faul na Isco a wyleciał dopiero w dogrywce za drugą żółtą XD
i jeszcze oburzenie o tą drugą żółtą że za takie coś się kartek nie daje gdzie typ przerywał akcję bramkową ratując się faulem.
ehh klasyka xD
  • Odpowiedz
  • 3
O tym ataku na Achillesa też się nikt nie zająknie, zamiast tego płaczą, że Vidal wyleciał dopiero w 84 minucie (oczywiście według nich też niesłusznie XD)

Mirror - https://streamja.com/w34G7

@krissq2502 : to właśnie dokładnie ten sam dwumecz w którym to Real tak sędziów przekupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Beeercik - O tym ataku na Achillesa też się nikt nie zająknie, zamiast tego płaczą, ż...
  • Odpowiedz
@Beeercik: nie ma się co produkować, antymadridista to sekta jak pisowcy albo konfiarze - będą powtarzać to samo kłamstwo 1000 razy licząc na to że stanie się prawdą i ignorować przy tym fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

psy szczekają a Real dalej wygrywa, nie bez powodu żaden inny klub nie powoduje takiego bólu dupska u antyfanów
  • Odpowiedz