Wpis z mikrobloga

Paroksetyna obniża ciśnienie? Biorę od 10 lat, ale może czas rzucić to gówno, biorę 20mg na dzień, psychicznie jest ok, ale fizycznie jestem wrak, ciągle zmęczony, chce się spać, leżeć w łóżku ... zmierzyłem sobie ciśnienie i praktycznie nigdy nie przekracza 110/70, zawsze to okolice 100/60, może dlatego czuje się odpalony na 70 procent, bo niskie ciśnienie nie zapewnia odpowiedniego natlenienia komórek?
Pije hektolitry yerby, ale ona jedynie podnosi puls, ciśnienie praktycznie w ogóle nie rośnie :/ Jakiś sposób na naturalne podniesienie ciśnienia?
#pytanie #medycyna #zdrowie #psychiatria #neurobiologia #yerbamate #kofeina #ssri #paroksetyna #farmakologia #psychiatra
  • 3
@LubieDlugoSpac: Ale 110/70 to dobre ciśnienie, dopiero poniżej 100/60 robią się cyrki, typu kołatania serca. Z praktyki bardzo dużo naświetlania słońcem obniża ciśnienie (także roślinki np. głóg), ale jako, że miałem lekkie nadciśnienie, mnie to pasuje. Podwyższy ciśnienie więcej kalorii i trochę ruch, oraz ranne (dla mnie to 12 :) ) zażywanie stymulantów. Więc yerba i sporo picia, plus trochę cukru (np. z owoców) powinno podnieść ciśnienie, chyba że jest się