Wpis z mikrobloga

ECPU to organizacja sebixów i patusów, która nie ma nic do zaoferowania społeczeństwu, dlatego dowartościowują się szukając upośledzonych, chorych psychicznie i odrzutków i manipulując nimi żeby ich złapać, pokazać tępej gawiedzi, która może się wyżyć na niewinnym gościu i uważać się za bohaterów, mimo że nimi nie są i tak naprawdę mają w d00pie te dzieci.

Change my mind
#przegryw #ecpu #lowcypedofili
JohnWayneGacy - ECPU to organizacja sebixów i patusów, która nie ma nic do zaoferowan...

źródło: ECPU_Myslenice

Pobierz
  • 131
@JohnWayneGacy: #pedofilalert Jak ktoś podważa działanie tej organizacji, to ręki mu nie podam. Domena Polaków: krytykować, samemu nic nie robić. Może nie robą wszystkiego idealnie, ale działają. Łapią na gorącym uczynku dziadów, którzy przychodzą na spotkania z dziećmi. Patusy? No nie wydaje mi się. Wolę takie akcje niż nic nierobienie....
@kakpadacja:

to ręki mu nie podam

Nawet nie chcę twojej ręki, podziękuję

#pedofilalert

XD

Domena Polaków: krytykować, samemu nic nie robić. Wolę takie akcje niż nic nierobienie

Nie no spoko to może nie krytykujmy w ogóle niczego, tu chodzi tylko o dzieci i życie ludzkie. Tu nie chodzi o to że łapanie pedofili to jest coś złego, tylko że sposób w jaki to robią to na pewno nie chodzi tu o
@kakpadacja: @WygodnyMaterac pedofil to ktos kogo podnieca dziecko przed lub we wczesnym okresie dojrzewania. A te matoły podają się za 14latke i wysylaja zdjecie w pelni dojrzalej dziewczyny. Juz pomijam, ze za to za co oczekujecie linczu, w niemczech i kilku innych krajach na zachodzie nic nie grozi, bo wiek zgody to 14 lat.
Jakby faktycznie chcieli szukac pedofili, to mogliby sie chociaz podawac za 11latke
@Faraluch: Brednie. Są ludzie którzy notorycznie zaczepiają dzieciaki na serverach i specjalnie je wyłapują. Nie wiem co prawda jak działa ta jednostka w Polsce ale fakt jest taki, że jest potrzebna. Nie raz i nie dwa wpadały dziwne osoby do mnie na prv i to tylko dlatego że mam kobiecy nick co często skutkowało zgłoszeniem takiego typa, a w późniejszych konsekwencjach dla wielu kończyło się to banem.

Od tygodnia na mediach