Wpis z mikrobloga

skoro nawet idol opozycji jest kukoldem i feministą


@jestem_tunowy: ale tylko według kogoś kto rzuca oszczerstwa bez jakiejś podstawy. Chyba że coś po pierwszych 3 minutach się zmienia ale nie sądzę.
@Blaskun: Nie no, ja jestem za tym żeby nie zakłamywać prawdy ani nie robić sztucznej szydery bo jestem Polakiem i nie chcę żeby mój naród, społeczeństwo w którym żyję korzystało z mowy która ma nieść tylko nienawiść.
@aarahon: Niby jesteś przeciw, ale jednak za. Sam masz sprany mózg, bo przyjąłeś narrację jaką ci wpoili w twojej bańce informacyjnej. Tu nie chodzi o stare baby. Tu chodziło o podział my i oni. Oni - starzy, niewykształceni z małych miast i wsi oraz my - młodzi wykształceni z wielkich miast.
@Blaskun: Przecież mohery są i w miastach i na wsiach. Żyłem tu i tu, wszędzie można znaleźć fanatycznych wyborców pisu.

Tu chodziło o podział my i oni. Oni - starzy, niewykształceni z małych miast i wsi oraz my - młodzi wykształceni z wielkich miast.


@Blaskun: w życiu bym tak nie pomyślał.
@aarahon: Ale taka była narracja. Prawda jest taka, że na pisiorów i peowców głosowali różni ludzie.
PiS wcale nie lepszy niż PO. Też zaczął grać w tę grę i budować narrację, że oni wielcy patrioci i chrześcijanie ostoja tradycji, a to tylko polityczne opowiastki dla naiwnych.