Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #kia
Chcę zamontować sobie ledy do jazdy dziennej w mojej kia ceed 2008r. Chciałbym żeby były w miejscu halogenów, ponieważ ich nie posiadam i są tam zaślepki. Czy jeśli kupię ramki do halogenów i ledy (takie jak w linku) to czy te lampy będą pasowały do otworów halogenu? Znalazłem jedynie informację że LED ma średnicę 70cm, nie znam średnicy otworu w ramce halogenu.

http://www.ultraleds.pl/405,swiatla-dzienne-drl-okragle-7-cm-nssc-510-hp-pl.html
  • 7
  • 0
@piwakk: Do jazdy po zmroku mam światła mijania, a w nich żarówki mi się dosyć szybko przepalają więc pomyślałem żeby w ciągu dnia jeździć na takich.
@Hearent: moim zdaniem lepszy jest moduł dzienne drogowe. Kosztuje to około 55zl
Drogowe świecą na 30% mocy. Dobry jest rsd30
Takie ledy to może Ci się zaraz przepalić zepsuć i musisz wyrzucić i zostają ci dziury itp.
Można go podłączyć gdzie się chce czy do drogowych czy do mijania czy do halogenów. No i auto nie wygląda wieśniacko jak na ledach
Światła firmy NSSC, minimalnie za duże są w fabryczne otwory. Ja jeszcze uszczelniłem silikonem czarnym i tak działają od 4 lat.

To są dokładnie te co dałeś link, tylko kiedyś były droższe.

Zdjęcia masz na pw.