Wpis z mikrobloga

@nyanian ojciec obudził się gdy jego nowa partnerka chciała zaprosić jego dzieci na święta, wcześniej jakoś los dziecka go nie interesował.
To właśnie nowa partnerka czy tam żona zareagowała, niestety za późno.
Teraz wielki płacz w mediach, gdyby wcześniej się interesował losem swojego dziecka to na pewno by dziś żył. Sam osobiście swoje dziecko wyrwałem z opieki madki gdy tylko zauważyłem że coś niepokojącego się dzieje, było ciężko ale nie jest to
@sieczkobrzeczek: nie partnerka tylko córka z innego małżeństwa. Może i się obudził za późno, ale z drugiej strony co miał zrobić, skoro państwo pozbawiło go praktycznie praw rodzicielskich? Wy to myślicie że tak o se wejde do domu, wezme dzieciaka i nara? na ojca dziecka wylało się szambo, na MOPS wylało się szambo- tylko ta instytucja już wcześniej informowała o dziwnych akcjach na melinie tych zlepków komórek. To kurator i sąd
@wykopowicz_ka: moja rodzicielka jest kuratorem sądowym, sądy mają zupełnie gdzieś sprawozdania takich kuratorów, można pisać wnioski latami i obserwować cierpienie dzieci, prorodzinny rząd bulwo.
@r4vix państwo go pozbawiło czy sam miał wywalone na to dziecko ?
jak działa system to ja wiem, jak z tym systemem wygrać także wiem bo jak wspomniałem sam wyrwałem dziecko od jego rodzicielki i trwało to 3 miesiące, dziecko jest ze mną i pewnie do końca życia będzie się zmagał z problemami ktorych się nabawił. Jak chłop widział że się coś dzieje nie tak, bierze dziecko, robi obdukcję pisze pismo do