Wpis z mikrobloga

ja juz sam nie wiem.
jakis nitro czy inny isamu mieszka sobie z panienka w ladnym i czystym domu, w garazu nowe bawarki m3, m5
a taki dauniel tyle lat strimuje i nic z tego nie ma xd 30 na karku a potezny jupiter dalej z mamusia na melinie xdd

a nie sorry dorobil sie komputera ktory skopala mu noszczita i sie poplakal xdd

#danielmagical #patostreamy
WykopanyDzon - ja juz sam nie wiem.
jakis nitro czy inny isamu mieszka sobie z panien...

źródło: comment_lhMWM6sYWpotPWxysotETAsUfaPMjTqO

Pobierz
  • 40
@WykopanyDzon: nie ma to jak pocieszac sie tym, ze daniel ma gorzej od czolowki strimerow w polsce xd dobrze ze nie porownujesz go do wykopkow bo mogloby juz nie byc tak smiesznie. nitro to ten ktoremu grozi utrata wzroku bo przez lata picia coli i jarania szlugow tak zepsul sobie zdrowie? godne pozazdroszczenia. isamu to ten ktory udaje ze plecy go bola zeby nie placic alimentow? xdd a daniel ma sliczna
nie ma to jak pocieszac sie tym, ze daniel ma gorzej od czolowki strimerow w polsce


@don-zwierz:
przeciez dauniel to podobno czolowka w polsce wiec czemu nie porownywac?? xdd

nitro to ten ktoremu grozi utrata wzroku bo przez lata picia coli i jarania szlugow tak zepsul sobie zdrowie?


@don-zwierz:
ale tucznik co se polamal gire kopiac rafona w dupe wiec to ta sama grupa inwalidzka xddd

daniel ma sliczna dziewczyne
@WykopanyDzon: skoro twierdzisz ze to czolowka, to daniel chyba nie mogl sobie wyobrazic wiekszego komplementu od wykopka xd
zapytalbym jaka jest twoja grupa inwalidzka skoro porownujesz zlamanie nogi (zrosnietej juz) do utraty wzroku ale nie zrobie tego xd
no dobra niech ci bedzie, jest przesliczna ()
skoro twierdzisz ze to czolowka, to daniel chyba nie mogl sobie wyobrazic wiekszego komplementu od wykopka xd


@don-zwierz:

to nie ja tak twierdze tylko tucznik sam tak mowil przez ostatnie X lat xDDD

jaka jest twoja grupa inwalidzka


@don-zwierz:
to uprzedzam pytanie. zadna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

utraty wzroku


@don-zwierz:
to jak? mlekozyniak juz oslepl ze piszesz ze utrata wzroku czy jeszcze nie? xD
@WykopanyDzon:

to nie ja tak twierdze tylko tucznik sam tak mowil przez ostatnie X lat xDDD

chcesz powiedziec ze to co mowi daniel uznajesz za prawde i tego sie trzymasz? niepopularna opinia tutaj xd

to uprzedzam pytanie. zadna

nie zapytalbym, bo to nie moja sprawa i to niekulturalne podejscie xd

to jak? mlekozyniak juz oslepl ze piszesz ze utrata wzroku czy jeszcze nie? xD

ktoremu grozi utrata wzroku

czytaj uwaznie. (
chcesz powiedziec ze to co mowi daniel uznajesz za prawde i tego sie trzymasz?


@don-zwierz:
co? xD przeciez ja to wysmiewam xDD tucznik sie tak tytuluje to gram w te gre i porownuje go z topka. czego nie rozumiesz? xD

bo to nie moja sprawa


@don-zwierz:
no i prawidlowo

po za tym typie ogarnij sie. sam zaczynasz tematy zdrowotne i potem #!$%@? cos ze to nie kulturalne xD
@WykopanyDzon:

co? xD przeciez ja to wysmiewam xDD tucznik sie tak tytuluje to gram w te gre i porownuje go z topka. czego nie rozumiesz? xD

czyli z jednej strony to wysmiewasz ale zarazem na powaznie porownujesz go z czolowka strimerow w polsce? xd pogratulowac logiki xd musisz sie zdecydowac

po za tym typie ogarnij sie. sam zaczynasz tematy zdrowotne i potem #!$%@? cos ze to nie kulturalne xD

za niekulturalne
@xxxmen: hui mnie to obchodzi, nie sa wlascicielami tych aut, koniec. Reszta twojego bolu dupy i farmazonow, ze kupujesz auta za gotowke XD chyba, ze biedackie graty to uwierze XD mnie nie interesuje.
@WykopanyDzon: isamu nic nie ma na siebie, tylko na ojca i siostre, bo inaczej by musial wieksze alimenty na te swoje stado gowniakow placic, a tak placi najmniejsze, wiec isamu tak jak tucznik nic nie ma XD
@WykopanyDzon: widziałeś kiedyś patolę, która umie rozsądnie zarządzać pieniędzmi? Skąd on miał się nauczyć przedsiębiorczości? Od gochy, dla której jedyną wartością była taterka? Naprawdę nie wiem co dziwi ludzi w tym, ze on po prostu nie potrafi obchodzić się z pieniędzmi. Niestety to jest umiejętność, która nabywa się i pielęgnuje przez całe życie, już od dziecka
na powaznie porownujesz


@don-zwierz:

xD
wypok serious business to sie robi wszystko na powaznie xDD

za niekulturalne uznalem zeby wypytywac cie o twoja grupe inwalidzka xd tematy zdrowotne nitro czy isamu sa ogolnodostepne (publiczne) bo sami o tym mowia wiec tu akurat nie ma w tym nic zlego, typie xd


@don-zwierz:
no i ok, ja ciebie tez nie zapytam o grupe inwalidzka xd
@WykopanyDzon:

wypok serious business to sie robi wszystko na powaznie xDD

aaa czyli to porownanie do nitro i isamu to taki zart no oczywiscie xd pewnie te plusy sa za poczucie humoru xd

no i ok, ja ciebie tez nie zapytam o grupe inwalidzka xd

no prosze jaka kulturka! mozna? mozna xd