Wpis z mikrobloga

@janushek: kilka razy podchodziłem do tej Zeldy i uważam, że to totalne gówno bez fabuły i symulator zwiedzania nudnych kapliczek. Już lepsze sandboxy robi Ubisoft o Rockstarze nawet nie wspominając.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rooofie: no to już też kwestia czego się od Zeldy oczekuje, ja bym w to grał tylko dlatego że można się po wszystkim wspinać i ze względu na całe jej urocze dziwactwa typu suszenie ubrań bo zmokły, lol
  • Odpowiedz
@Beeercik: dokładnie. Rdr 2 to nadgra. Do dzisiaj mam kaca po niej bo żadna inna gra nie jest tak dopracowana i nie daje możliwości wejścia do świata gry jak robiło to rdr2. Kocham i nienawidzę jednocześnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Akshxh: kocham Cię Arthur ehhhh #pdk
@Beeercik: 15 miejsce też dobre, dla mnie bardziej kontrowersyjne jest miejsce FFVII czy nawet Fortnite, o którym co by nie mówić to jednak gra fenomen a między FN i Minecraftem jest z jakiejś 60 innych gier XDDDD

Ogólnie uważam, że czepianie się tego co jest na którym miejscu nie ma sensu bo tak naprawdę każda z tych gier może być top 1.
Ale nie
  • Odpowiedz
@janushek: Dark souls byl dobry ale uwazam ze jeden souls like wystarczy na liście, dloodborn jest tam trochę z dupy bo ani nie mial wiekszego wplywu na branżę tak jak inne tytuły z listy (większość praktycznie tworzyla wlasny gatunek) ani nie jest az tak pamiętany. Uwazam ze powinni go wymienić na rdr2 lub Minecrafta (za ogromny dorobek popkulturowy). Juz nawet CS, cod czy halo byłby bardziej uzasadniony.
  • Odpowiedz
@janushek A grałeś w Personę 5? Kolega, który grał w prawie wszystko. Gra od 15 lat po kilka, do kilkunastu godzin dziennie. Właśnie kończy Personę 5 i twierdzi ze to najlepsza gra. Nawet lepsza od Wiedzina 3. His words nit mine :)
  • Odpowiedz