Wpis z mikrobloga

@Odkamieniacz: @Czarny-rycerz_40k @yawa magnesem chyba nie da rady. Kiedyś kupiłem kurtkę i były dwa takie zabezpieczenia, jedno zdjęli, a drugiego nie. Jako, ze do najbliższego sklepu z elektromagnesem miałem 20km to postanowiłem sam to zdjąć. No i właśnie wszędzie, ze magnes, ale taki zwykły jest za słaby. Ja przypalilem zapalniczka, az wyskoczyła sprzężyna i kulki i całość zeszła.
Było trochę strachu, bo w niektórych są fiolki z farba i mogą poplamić
  • Odpowiedz
@Odkamieniacz: raz w Tesco przy dużej ilości ubrań nie zdjeli mi tego z jednej sztuki. W domu dopiero się kapnąłem i ciachnąłem to obcęgami. Nie poszło od razu, trzeba było trochę siły, ale zeszło. Trzeba było tylko uważać, bo to ciasno siedziało, aby nie uszkodzić ubrania. Ponoć silny magnes zadziała. Ogólnie te klipsy to patologia, lepsze są te magnetyczne paski zaszyte albo schowane jak np. w butach, święty spokój.
SpasticInk - @Odkamieniacz: raz w Tesco przy dużej ilości ubrań nie zdjeli mi tego z ...

źródło: szczypce-zbrojarskie-tynkarskie-300-mm-knipex-99-11-300

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tigermass @Czarny-rycerz_40k Magnesem da radę normalnie, tylko musi być taki nieco większy, neodymowy (myślę, że taki wielkości solniczki by wystarczył). Wiem bo na studiach dorabiałem sobie w sklepie odzieżowym i sporo tych klipsów zdejmowałem i zakładałem

Tylko nie kradnijcie jak jakieś patusy
  • Odpowiedz
@Tigermass: Da radę, tylko trzeba go przyłożyć i lekko docisnąć elementy do siebie. Też tak raz dostałem spodnie i dopiero dociśnięcie klipsu podczas przykładania magnesu sprawiło, że uchwyt puścił.
  • Odpowiedz
@yawa nie zawsze działa, kilka razy na ciuchu znalazłem koszulki z tym zabezpieczeniem i nawet magnes neodymowy ich nie ruszał.

kombinerki i trzeba odciąć jedną część.
  • Odpowiedz
@Vetinari: Kiedyś dałem dziewczynie torebkę w prezencie. Po wyjęciu z paczkomatu przełożyłem ją z paczki do torby prezentowej i nie oglądałem jej. Gdy ona ją rozpakowała to okazało się, że ma klips antykradzieżowy XD
  • Odpowiedz