Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym licznikiem na wykopie? Inni użyszkodnicy, nawet z bardzo krótkim stażem na wykopie otrzymują bordo, a ich aktywność jest niemal, że zeroqa, a innym np mnie licznik cały czas stoi w miejscu pomimo wzmożonej aktywności w serwisie
( ͡° ʖ̯ ͡°) nie żeby coś, ale jest to niesprawiedliwe, że jeden mirek, który dwa lata siedzi na tej stronie praktycznie codziennie i jest zaangażowany w serwis, a drugi miras konto założyl 3 mies temu, loguje się raz na miesiąc, nie angazuje sie w ogóle i bordo. To bordo moderacja fawoeyzowanym daje czy o co chodzi?

@CherryJerry

#pytanie #bordo #wykop
  • 17
@userrrr: jak ma się długo konto to wystarczy raz na jakiś czas dodać coś bardzo dobrego, tak na 400 plusów na główną wtedy ma się bordo gdzies w okolicy 600 miejsca
@PolishBoyfriend: No to dodawałem na początku swojej działalności znaleziska, to mialy max po 20-30 wykopów i jeszcze znalazly się wtedy takie wykopki (nie znałem jeszcze mikrobloga), że mam #!$%@?ć z tym na mikroblog (a to było normalne znalezisko) tak mi ludzie pisali, że nie mam spamować wykopaliska tylko mikroblog ¯_(ツ)_/¯ a ja takie wtedy wtf a nie spamowałem próbowalem wtedy być uczciwym wykopkiem i zgodnie z ideą strony wrzucać swoje znaleziska
@FFFFUUUU: Jak mam zdobyć plusy jak mnie wykopki minusują, gdy tylko wypowiem swoje zdanie? Wykopki nie przyjmuja odmiennego zdania. Jak gnoją ukrainców, to masz sie wpasować w te narracje inaczek Cie zakopia/zminusuja i karza usunąc konto
¯_(ツ)_/¯ fajny ten wykop taki nie za wolnosciowy, a krzyczą, ze to PiS im rzekomo zabiera wolność słowa kiedy sami tą wolnośc odbieraja innym
mam zdobyć plusy


@userrrr: mówię o wyplusowanym znalezisku na główną (i to najlepiej w tzw gorących) lepiej nie iść w politykę tylko opisać jakieś swoje zainteresowanie, albo znaleźć jakiś bejt wykopany na główną i wrzucic pelikany wykopu wykopali bejt
@FFFFUUUU: To też nie działa. Byłem w gorących z mln razy i dalej jestem pomarańczowy z licznikiem, który stoi w miejscu. Także jedynie co stwierdzam, to moderacja faworyzowanym daje bordo. Innego wytłumaczenia nie mam - tj nie musisz z nimi sie funflować oni faworyzują kogos randomowo, bo np ma fajny nick itp nie wiem, ale są mądrzy inaczej i wiesz o tym doskonale