Wpis z mikrobloga

Mam #tinder tak od 2019 i używam tylko by se w wolnej chwili przeglądać (opis mam po angielsku), nie pisze pierwszy do kobiet (nigdy z żadną z tindera się nawet nie spotkałem), chyba, że mnie czymś zainteresują w opisie (nie dupą), no i sparowalo mnie z blondynką 27 letnia Pola - w dwóch miejscach w opisie, że ma własną działalność. No i napisała pierwsza (po ang), że miło jej mnie poznać i co mnie do Warszawy sprowadza, to pomyślałem fajnie dziewczyna wychodzi z inicjatywą to jej odpisałem też po ang, że mi również i że tu się urodziłem i zapytałem co za działalność ma (bo to była najbardziej rzucająca się rzecz w oczy z jej opisu skoro dwukrotnie to zamieściła).

Wchodzę potem na tego tindera i nie ma pary i czat zniknął xD

No i Pola została rozczarowana, bo trafiła na Polaka robaka, a nie zagraniczniaka na którego tak polowała i ładnie składnie stworzyła opis, ja mam z tego bekę, do spotkania i tak pewnie by nie doszło, bo pewnie w rozmowie by wyszło, że coś z nią nie tak, nadmienie, że w opisie miała również skróty, których za wuja nie znam, typu, że ona jest ENTJ, no #!$%@? super nawet nie wiem co to, wynika to prawdopodobnie nie z tego, że jestem ignorantem, tylko nie interesuje się jakimiś #!$%@? wymysłami pokroju pronouns i wieloma płciami xD.

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 9
@RedSensej: a ja całe życie myślałem, że najlepsza z pośród osobowości kobiet to nie #!$%@?, albo nie poj3bana, człowiek całe życie się uczy i umiera głupim ()

@KondominiumKatoSocjalistyczne ja wiem, że takie zachowanie może wzbudzić kontrowersje, śmiech, zażenowanie itd ale z drugiej: niech se ludzie szukają, łącza się z kim chcą, jedna chce murzyna inna chińczyka, 3 mirka, 4 chce dać za 200 zł które