Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
s.....u - Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedo...

źródło: odc

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
@chwilowypaczelok: dostosowałem się poziomem do twojego pierwszego posta. Mogę smęcić o czym chcę, bo na tym właśnie polega wolność słowa i w tym celu powstało forum dyskusyjne. Ja się wypowiedziałem, ty teraz w tym drugim poście napisałeś, że nie mam racji i jak ty to widzisz - to jest ok. Na tym polega wymiana zdań ludzi myślących.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: no właśnie, a problem w tym, że połowa tu teraz prostujących w czasach początków wykopu srała w pieluchy, a wtedy tu było właśnie dużo contentu ludzi z pasjami, ludzi z IT itd. teraz na tagach najpopularniejszych języków programowania masz posuche. Na forach programistów typowo też pełno trolli. Ogólnie twór zwany forum został zalany gównem. Niezależnie czy IT czy kulturystyka i fitness
  • Odpowiedz
@sikalafou: Mam takie odczucia jak Ty. Jestem tutaj od 11 lat, nigdy nie dodawałem wartościowego kontentu, jednak miło było poczytać naprawdę ciekawe dyskusje. Obserwować ludzi z pasją. Teraz wykop to taki ściek jak tiktok, szkoda. Czas się ewakuować( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzycheU: tylko #przegryw mam nie zablokowany z tagów, które wymieniłeś, bo 1 na 1000 postów trafi się coś ciekawego i lubię się pośmiać z narzekania na #p0lka, ALE ten tag to przecież aktualnie taki rynsztok, że znaleźć treść jakąkolwiek w tym to naprawdę trzeba się naskrollować :D

90% jakie tam powstaje to mam wrażenie, że to piszą jacyś ciężko chorzy psychicznie ludzie naszprycowani psychotropami, zamknięci gdzieś w oddziale w Choroszczy,
  • Odpowiedz
Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi


@sikalafou: aktualne od zawsze i doprowadzi do tego samego co zawsze
„Nie ma nic gorszego niż człowiek, który nie poznał życia i uważa, że należy postępować tylko tak, jak on sam postępuje”
łacina: [Homine imperito numquam quicquam iniustius est, qui, nisi quod ipse
  • Odpowiedz
wydawać polecenia ośle to ty możesz swoim kolegom od gierek dla debili a nie mi. Podejmuję dyskusję na interesujący mnie temat licząc na treściwe posty jak choćby ten @arinkao. Od tego właśnie jest forum dyskusyjne. Tak tylko przypominam, bo co najmniej 3, którzy tu otworzyli mordę o tym zapomniało.


@sikalafou: Chciałeś powiedzieć że denerwuje Cie pisanie nie na temat, że okazało sie trudnym czytanie ze zrozumieniem?
To jest tutaj jeden
  • Odpowiedz
@sikalafou Ja przeszedłem na wykop, gdy spółka wykupiła Blipa od, z tego co pamiętam, Agnieszczaka i Jagodzińskiego. Taki ze mnie spadochroniarz, jak wielu innych ludzi z Blipa. Potem większość towarzystwa z #blip przemianowanego na Mikrobloga przestała się spotykać na żywo (tak, to był prekursor #wykoppiwo) i wszystko z czasem poleciało w dół.
  • Odpowiedz
Najśmieszniej jest z perspektywy osoby która pisze o swoich własnych doświadczeniach, jeśli nie sa to doświadczenia typu: widziałem gupiom julke na tinderze albo zesrałem się na rzadko - to nikt Tobie nie uwierzy że czegoś doświadczyłeś. Jakim cudem coś sie wydarzyło u jakiegoś człowieka? Bajt!


@arinkao: o to to. Dwie sprawy.
1. Ściąganie na siłę do swojego poziomu => wszystko co wykracza poza moją codzienność i moje przeżycia musi być bajtem.
  • Odpowiedz
@sikalafou: jest jescze grupa ratowania poziomu i tam można znaleźć naprawdę ciekawe treści, Imperium Romanum itp. Można tu znaleźć normalnych, ale trzeba się naszukać. I gdzie pójdziesz?
  • Odpowiedz
@sikalafou: po tym wstrząsającym oświadczeniu i odejściu tak wybitnej postaci kimkolwiek jesteś wykop z pewnością nie będzie taki sam. To wielka strata, jednak pomimo upływu prawie 6 godzin od tego druzgocącego oświadczenia dalej nie usunąłeś konta
  • Odpowiedz
Przecież takie działania wręcz zabijają sens istnienia forum i jak byłbym moderatorem to traktowałbym to jako atak przeciwko firmie wykop.


@sikalafou: No dokładnie, to jest atak, sabotowanie forum żeby do reszty zdechło. Już kiedyś o tym pisałam, być może admini myślą że jak pozbędą się ścieku to nie będzie klikania i kasy. Bardzo krótkowzroczne myślenie.
Mają ludzi za debili a prawda jest taka że zostanie 20% przegrywów, wcale ich tak dużo
  • Odpowiedz
I gdzie pójdziesz?


@OSH1980: nie wiem. Na razie skupiam się nad szukaniem nowej fury xD, także przeglądam sobie fora moto, zawsze zaglądam na programmersów, grupy facebookowe z moimi technologiami IT, a na wykop to właściwie już mi się nawet gorących nie chce przeglądać, a bywało tak, że wszystkie gorące miałem cały czas przejrzane xD. Tak jak mówię, nie będę robił jakiegoś OFICJALNEGO POŻEGNANIA, czy wielkiego usuwania konta, po prostu z czasem
  • Odpowiedz
@sikalafou: najgorsze w tym wszystkim jest to że jak tylko pojawi się jakiś bardziej wartościowy content to twórca jest od razu atakowany więc po czasie rezygnuje
  • Odpowiedz
najgorsze w tym wszystkim jest to że jak tylko pojawi się jakiś bardziej wartościowy content to twórca jest od razu atakowany więc po czasie rezygnuje


@K-S-: otóż to i mam wrażenie, że atakuje cały czas ta sama wąska grupa toksyków z tagu #przegryw, sfrustrowanych dzieciaków, prawiczków, wyzywających wszystkich w internecie po prostu i szkalujących każdy content.

To jest według mnie działanie na szkodę firmy wykop, tak jak już wyżej pisaliśmy
  • Odpowiedz
nie wiem jak komuś może się opłacać utrzymywanie hermetycznej toksycznej grupy jadących po wszystkim i po sobie nawzajem z resztą.

Przecież to jest absolutna antyreklama wykopu co spowoduje w dłuższej perspektywie jego śmierć, bo nikt poważny tutaj nie przyjdzie. Już się utrwala opinia w internetach, że wykop = incele i tylko z tym się zaczyna kojarzyć.


@sikalafou:
arinkao - >nie wiem jak komuś może się opłacać utrzymywanie hermetycznej toksycznej g...

źródło: clapping-leonardo-dicaprio

Pobierz
  • Odpowiedz
Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.


@sikalafou: dokładnie. Ja też planuję usunąć to konto, tylko ogarnę się z zmianą pracy
smutne jest to, że zabito fajne miejsce w internecie do komunikacji między sobą, dla wielu ludzi będącym oknem na świat i wydarzenia w nim
  • Odpowiedz