Wpis z mikrobloga

Tak jak informowaliśmy, przepraszamy za zaistniałą sytuację — wyjaśniamy ją z dostawcą. Dołożymy starań, aby wszystkie zamówienia zostały dostarczone tak szybko jak będzie to możliwe
  • Odpowiedz
  • 138
@x-kom: no i co mi z przeprosin? Dostawca albo wy jakoś zrekompensujecie niedotrzymanie obietnicy "zamów dzisiaj, odbierz w dniu premiery" czy coś takiego, które jeszcze wczoraj wisiało na stronie.

Nawet jak jutro towar dojdzie jutro, to i tak dojdzie po weekendzie...

Jakoś mediamarkt i mediaexpert dały radę... Kogo wy zatrudniacie w łańcuchu dostaw?
  • Odpowiedz
@Zgagarast: A to chodzi o limitkę czy normalną wersję? bo ja wczoraj zamówiłem w MediaMarkt i dziś mam już do odbioru... Także może po prostu olej xkom i kup w MM?
  • Odpowiedz
@Zgagarast: i już nie odpiszą xDDD

ALe cóż, wytknąłęś im ps5 i inne przypały, a i tak zamówiłeś u nich. Omijać, nie kupować, jak nie potrafią wywiązać się z umowy.
Na twoim miejscu anulowałbym zamówienie i poszedł kupić fizycznie.
  • Odpowiedz
  • 12
@le1t00: już to zrobiłem, zamówiłem w MM i jest już do odbioru.

Mój błąd, że uwierzyłem, że się ogarnęli i z lenistwa zamówiłem do najbliższej lokalizacji. Niestety z MM miałem kilka przypałów, więc co do zasady trzymam się tego nieszczęsnego x-koma, bo poza jedną reklamacją nie miałem z nimi problemów.
  • Odpowiedz
to jak tu się nie #!$%@?ć?

@wooster: no #!$%@? nie wiem, przewinąć dalej bez rzucania takim głupim tekstem dla nabicia kilkudziesięciu plusików? XDDDD
Bo niczym więc to „remembur no breorders” nie jest, tylko farmą plusów wśród ROZSĄDNYCH, ŚWIADOMYCH GRACZY


Jeszcze żeby to było w kontekście, że gra okazała się zła czy popsuta a tu chłop się żali bo go sklep #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Zgagarast: Nie pozostało nam nic więcej jak przeprosić za tę sytuację, aktualnie działamy nad rozwiązaniem, które umożliwi nam przyspieszenie dostaw tak, by prawdopodobnie dotarły do Was jutro. Śledźcie powiadomienia od nas, gdzie będziemy informować na bieżąco o zmianach
  • Odpowiedz
@Zgagarast: też bym się #!$%@?ł, szczególnie że do media (u mnie) można pojechać i po prostu kupić gre. Xkom nadaje sie do sprzętu komputerowego, nie nadaje sie do gier i konsol
  • Odpowiedz