Wpis z mikrobloga

#audio
Kupiłam słuchawki i źle zrobiłam bo powinnam się najpierw tutaj zapytać znawców #audiofile #audioboners
Zakupione słuchawki firmy Audio Technica. Nie jestem zadowolona gdyż moim zdaniem grają za cicho i szału nie robią. Pomimo że ustawiłam wszystko tak jak trzeba w aplikacji.
Proszę polećcie mi coś bezprzewodowego do 1000 zł.
()
Ardnasss - #audio
Kupiłam słuchawki i źle zrobiłam bo powinnam się najpierw tutaj zap...

źródło: temp_file.png4952355004826754992

Pobierz
  • 9
@Ardnasss: Bo to są takie monitory wśród słuchawek. Nie ubarwiają, dlatego inne mogą sprawiać wrażenie, że grają lepiej, ale wcale tak nie jest.
Sam mam dokładnie te słuchawki i za ok. 1000 zł nie kupisz niczego lepszego. Dopiero Focal Bathys są słyszalnie lepsze, więc jeśli masz 3,2 tys. to polecam.
@Ardnasss: ja bym poszukał jakichś Jabra i sprawdził opinie w Internecie. Douszne są świetne, więc można się spodziewać dobrej jakości też w pełnych. Najlepiej jakbyś mogła je przymierzyć w jakimś sklepie lub markecie (też wtedy słychać różnicę w tłumieniu dźwięków otoczenia).
Nie jestem zadowolona gdyż moim zdaniem grają za cicho i szału nie robią. Pomimo że ustawiłam wszystko tak jak trzeba w aplikacji.


@Ardnasss: To może problem jednak leży po stronie użytkownika, tzn. ty słuchasz za głośno?

Douszne są świetne, więc można się spodziewać dobrej jakości też w pełnych.


@Ranger: Absolutnie bym tak nie zakładał, kompletnie inaczej projektuje się słuchawki dokanałowe w porównaniu do nausznych.