Wpis z mikrobloga

@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen czemu miałbym się obudzić? Jestem dorosłym facetem po 40 :) prowadzę szczęśliwe życie, mam cudowna partnerkę, prace która lubię i nie mam praktycznie żadnego powodu do narzekania. Może znalazłoby się pare błahostek ale to naprawdę #!$%@?.
Pierwsza dziewczynę miałem dosyć późno bo jak miałem 18 lat :)) miło wspominam. Potem było pare krótszych lub dłuższych związków i właśnie wśród nich czasami różnie to bywało z tymi porannymi pobudkami. Teraz na wyglada
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen to nie jest kwestia szczęścia ;) ba! Zdecydowana większość społeczeństwa wiedzie normalne życie :) normalnie pracują, normalnie spotykają się, normalnie są w związkach, normalnie zakładają rodziny. To nie kwestia przypadku tylko tak wyglada życie. To tylko ułamek procenta przegrywow na wypoku postrzega świat inaczej
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen ale zamiast coś z tym zrobić to tylko tworzą kółko wzajemnej adoracji. Sami uważają to za niegroźne ale poprzez wrzucanie durnych memów często automatycznie rozszerzają dołujący klimat na innych i porem wzajemnie liżą się po paukach w komentarzach.

Najzabawniejsze jest to, ze często tryskają jadem w kierunku kobiet ze są takie siakie i owakie ale będąc w tym kręgu zachowują sie dokładnie tak damo albo i gorzej.
Ja koncze tu temat