Wpis z mikrobloga

@userrrr: Dzidek zostałeś ośmieszony przez samego siebie () (ʘʘ) A kolega @Lardor ma z ciebie beke jtórą nam udostępnił i teraz my możemy mieć beke z ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡) ( ) Wiec mam takie pytanie!? Jak to jest sie samemu ośmieszyć i dalej ośmieszać??
  • Odpowiedz
@userrrr: Chłopie (ʘʘ) Ty odpowiedziałeś na coś czego nie zrozumiałeś ( ) Jedyne co możesz w tej sytuacji zrobić to zamilknąć ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@userrrr oj przez 5 lat wiele się zmieniło panie kolego. Umiejętności nabywa się latami. PS wyjaśnij mi czym jest satyra? Bo mam wrażenie, że nie rozumiesz znaczenia tego słowa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@userrrr no to napisz co to jest w takim razie bo widzę, że dalej jej nie rozumiesz skoro potrafisz kogo nazwać sowieckim trolem, nawet google pozwalam ci użyć
  • Odpowiedz
Wszystko zrozumiałem, nie musisz się o mnie martwić, dzięki za troskę. Po prostu typ @Lardor nie potrafi w memy i #!$%@? jakieś farmazony

Właśnie 5 lat temu pokazałeś swoje wyżyny umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@userrrr: No właśnie #!$%@? nic nie zrozumiałeś Nie rozumiesz i nie zrozumiesz () I to co napsiałeś jest tego wierutnym dowodem ()
  • Odpowiedz
@Lardor: Nie jesteśmy na sprawdzianie z polskiego, nie musze ci udowadniać swojej wiedzy
( ͡~ ͜ʖ ͡°) nazwałem cie sowieckim trollem, bo wybielasz zbrodniarza wojennego jakim jest stalin i przypisujesz mu jakiś cytat o żarciu, którego w ogóle chłop nie wypowiedział. Mało tego stalin żadnego cytatu po sobie nie zostawił, a ty tworzysz jakies odrealnione memy. Nie potrafisz ich tworzyć, a teraz się #!$%@?ś do mnie gosciu,
  • Odpowiedz