Wpis z mikrobloga

@rydzniznic: pokaz zdjecie z okresu zimowego, kiedy sezon grzewczy w pelni i na wsi oraz w malym miescie masa ludzi jakis syf do pieca wrzuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym - powodzenia na takiej wsi jak czyms podpadniesz lokalnej spolecznosci

Poza tym drugie - mentalnosc ludzi, czesto kompletny dramat dla dzieci jesli je na wsi wychowujesz, jak nie masz pracy zdalnej to dojazdy. Male miasta to
  • Odpowiedz
@grzybuxd @gorbak : a jak mieszkasz w dużym mieście to ile się ma do centrum? Bo ja mam mieszkając na wsi 20 minut do centrum miasta z 100k mieszkańców i 50 minut do centrum z 500 k mieszkańców. Owszem są ograniczenia bo to odległości na kolej ale do rozrywek wystarczy.
  • Odpowiedz
@Wiktor426: no i te 13 minut lub 43 minuty różnicy (w zależności od miasta) eliminuje mnie z możliwości korzystania z rozrywek dużego miasta? No nie sądzę. I badzmy uczciwi - nie wszyscy mają tak blisko do centrum miasta, w którym mieszkają
  • Odpowiedz
@rydzniznic: 3,5 roku żyję na wsi i zdecydowanie to nie jest życie dla hedonistów.
A warunki ekonomiczne zmuszają ludzi do wyprowadzki, dopóki nie masz pracy zdalnej nawet nie ma co o wsi myśleć nawet jeśli lubisz bo i tak będzie trzeba dojechać do miasta w korkach i kosztach.
  • Odpowiedz
Poza tym zdjecia dobrane pod teze, bo Warszawa ma rzeke, troche terenow zielonych, park narodowy z jednej strony, las kabacki z drugiej, nie pasuje do wizji betonowego koszmaru


@DryfWiatrowZachodnich: po prostu pomieszane, te środkowe w ogóle nie wyglądają jak małe miasto, tylko właśnie Warszawa
  • Odpowiedz