Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ten wasz #redpill to można potłuc o kant pewnej części ciała. Z tym pojęciem spotkałem się jakieś 5 lat temu jak miałem 25 lat i uwierzyłem. W końcu nawet sensownie to wyglądało tzn. czym bardziej ogarnięty koleś tym tzw. "lepsza partia" i można nadrobić braki w aparycji tymże właśnie mitycznym ogarnięciem. Tak więc uwierzyłem w te "obietnice" i zrobiłem z siebie #programista15k . Mimo że mnie to nie jarało nigdy to miałem zdolności do majzy i generalnie do szybkiej nauki. W 4 lata z 3,5k w php-januszex sp.zoo awansowałem na 15k w dosyć znanej firmie w krk. Zrobiłem wszystkie możliwe do zrobienia poprawki wizualne tzn. wybielanie zębów, dermatolog, barber, soczewki, modne ciuchy, dodatki, najnowszy smartfon itd. I nic się nie zmieniło. Na #tinder dalej 5 par na tydzień z których i tak do niczego nie dochodzi #ghosting. Myślę jedynie jeszcze nad samochodem mimo że go nie potrzebuję. Mam sporo oszczędności + dużą zdolność na leasing bo działam teraz b2b więc mógłbym wziąć spokojnie coś za 250-300k. Ale jakoś mi sie nie chce wierzyć że to by coś zmieniło. Coraz bardziej myślę o #sponsoring bo mieszkam w studenckim i pewnie jakaś chętna by się znalazła. Ale boje się że to tylko pogłębi mój już mocno postępujący upadek. Nie jestem typowy #przegryw bo miałem jeden związek w przeszłości ale to był taki szczęśliwy traf jeszcze sprzed popularyzacji tych wszystkich zrypanych apek randkowych. Nie wyglądam też jakoś źle, żadnych defektów, włosy gęste, wzrost ok, ale jak widać przeciętność nie wystarcza.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim

z tego wszystkiego tyle dobrego, że zadbaleś o siebie więc w sumie nic nie straciłeś. ja to nie czaje trochę jak można mieć dużo kasy i nie mieć możliwości wyrwać jakiejś kobiety ¯_(ツ)_/¯. toż z kasą ogarnąć jakąś laskę na jakieś spotkania raz w tygodniu to łatwiznę. no ale fakt - to pogrążające że byłaby z tobą tylko dla kasy i uciekła zaraz gdy na horyzoncie pojawi się lepszą opcją
@mirko_anonim: Bo nie masz żadnego social skilla, ja zamiast programowac lazilem po klubach i sprawdzalem jakie mam reakcje u plci przeciwnej, uczylem sie. Staralem rozmawiac, zagadywac na ulicy itd. Czy bylo warto? dla samej wiedzy bylo, dla doswiadczen tez. W zasadie to nie wiem co sie juz liczy, ale na pewno nie pieniadze, chyba ze po to zeby poznawac plec przeciwna. Pieniadze to moga nawet ąszkodzic, bo ciezko bedzie odseparowac laski
@mirko_anonim:

wybielanie zębów, dermatolog, barber, soczewki, modne ciuchy, dodatki, najnowszy smartfon itd.


To teraz jest standard. Na nikim to wrażenia nie zrobi.

Musiałbyś zrobić sobie licówki+przeszczep w Turcji (jeżeli masz choć lekkie zakola) + regularnie ostrzykiwać się kwasem, może jeszcze jakieś poprawki u chirurga plastycznego.

P.S. wzrost ok to jest >185, a tak na prawdę min. 190, żeby się wyróżnić
Na #tinder dalej 5 par na tydzień


@mirko_anonim: Wypad z tagu trollu. Przegryw 5 par to ma w rok.

wybielanie zębów, dermatolog, barber, soczewki, modne ciuchy, dodatki, najnowszy smartfon

Myślę jedynie jeszcze nad samochodem mimo że go nie potrzebuję. Mam sporo oszczędności + dużą zdolność na leasing bo działam teraz b2b więc mógłbym wziąć spokojnie coś za 250-300k


@mirko_anonim: O Boże. xD
@miros_: Ale smutno się to czyta... Rozwijasz się i pieniądze zarabiasz dla siebie. Twierdzenie, że pieniądze są niepotrzebne / zbędne, bo nie imponują kobietom, to cope i uzależnianie swojej wartości od opinii niezbyt wartościowych lasek, co nie jest zdrowe i normalne. W dodatku nie jest to prawda - za pieniądze możesz postawić sobie top klasy dziwkę / pobawić się w relacje sponsorskie.
@mirko_anonim: @miros_
typowy rezultat eksperymentu marketingowego.
Gość musi mieć wszystko naj bo bez tego jest nikim. Brawo korporacje uwielbiają takich klientów. Jeszcze tylko zegarek i znajdziesz super łaskę, ale w sumie żeby być super gościem to jeszcze perfumy za 400zl. No teraz to może się któraś obejrzy ale lepiej żebyś jeszcze kupił top ciuchy i premium auto w leasingu to już prawie na pewno się któraś trafi i będziesz gościem z
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Mityczne ogarnięcie pozwala zyskać 1-2 punkty w skali (liczonej od 0 do 10) atrakcyjności:
- jeżeli jesteś ulany (czyli Twoja waga to wzrost -100 +20 lub więcej) to siłka + looksmaxing + fajna praca mogą Ci dać maksymalnie 2 punkty.

- jeżeli jesteś normikiem bez problemów z nadwaga siłka+ looksmaxing+ fajna praca mogą Ci dać maksymalnie + 1 punkt.

Przy czym "fajna praca" to (kolejność nieprzypadkowa):
- osobnik
@mirko_anonim jakie to smutne jest, że myślisz o kupnie zbednego auta za ćwierć miliona po to, aby znaleźć laske ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamietam że z moja pierwsza i jedyną miloscia jezdzilismy 18 letnim padłem, i oboje mieliśmy z tego frajde, liczylo sie tylko to, ze moglismy razem gdzies podrozowac, a nie stan naszych portfeli.
Osobiscie znam kilka zajebistych różowych, ktore sa ogarniete, zarabiaja, sa inteligentne, bez kija
@Snusmumriken_: Mam takie wrażenie, że zainwestowałeś we wszystko, tylko nie w poznawanie ludzi. Tinder to bardziej apka na seks niż do znalezienia drugiej połówki. Ludzie się często parują po wspólnych wyjściach, wyjazdach itd.
@Kostikov Mirusiu, to chyba nie do mnie odpowiedz.
Ja calkowicie sie z Toba zgadzam, kontakt z ludzmi to podstawa.
Znam pary z apek randkowych i to normalne osoby, a nie znam w swoim otoczeniu lasek ktore by lecialy jak muchy do gnoju, bo chlop kupil sobie nowe auto.
Nie mowie, ze takich lasek nie ma, tylko stwierdzam, ze wartosciowym osobom raczej na tym nie zalezy...
@mirko_anonim: powiem ci tak, że jeśli ty sobie dajesz że wyglądasz normalnie, a laski Cię nadal zalewają, to znaczy że jesteś poniżej przeciętnej. Jeżeli to dotyczy figury to polecam zacząć uprawiać jakieś sporty bardziej aktywnie. Jeśli liczysz że znajdziesz rozowa co poleci na kasę, to wątpię, bo taka zawsze będzie miała opcje po drodze trafić kogoś przystojniejszwgo/ bogatszego i Cię zostawi.