Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #rozowepaski #finlandia
Upadek małżeństwa premier Finlandii był zdeterminowany od dawna. Wystarczyło tylko spojrzeć na to zdjęcie. Mowa ciała Sanny Marin zdradza wszystko:

- Mały kontakt cielesny premier (jedna ręka trzyma kwiaty, druga gdzieś z boku)
- Prosta postawa głowy w przeciwieństwie do pochylonej męża
- Brak kontaktu wzrokowego i oczy skierowane w dół, jak najdalej od norwooda 3 i zbyt krótkiego filtrum męża
- Sztuczny uśmiech

BRUTALNE
P.....w - #przegryw #blackpill #rozowepaski #finlandia
Upadek małżeństwa premier Finl...

źródło: 801877d324

Pobierz
  • 24
@HusainAbdul: Nie

@AlexBrown: Mowa ciała Sanny Marin na zdjęciu z Morawieckim jest bardziej neutralna niż z Macronem (naturalny uśmiech, kontakt wzrokowy, lekkie pochylenie ciała, dalekie wychylenie ręki i trzymanie dystansu), ale potraktowała go dużo lepiej niż męża

Morawiecki chadem zdecydowanie nie jest, jego strukturę kostną oceniłbym podobnie do męża - ma bardzo dobre oczy, ale węższą szczekę. Być może (to tylko moja teoria) premier Finlandii preferuje mężczyzn o czarnych włosach
@KotBojowy: Co jest złego w analizie mowy ciała? To ciekawa umiejetność, która często pomaga odkryć intencje - słowami można oszukać, ale bardzo ciężko zamaskować mowę ciała nawet psychopatom. Używa tego między innymi FBI

@Kernydz @Lorneta_z_meduza: Na początku myślałem, że to pechowe ujęcie, ale przejrzałem inne zdjęcia i ona ma taką samą albo nawet gorszą minę na każdym zdjęciu. Szkoda chłopa, bo ewidentnie inicjatywa wyszła od niego i dawał od siebie
@PrzezwyciezePrzegryw: W analizie mowy ciała nie ma nic zlego, nawet jestem w stanie się zgodzić z twoimi wnioskami. Jest jedno małe ale. Pokazałeś nam zdjęcie z sesji ślubnej, które moglo zostać wyselekcjonowane pod teorię. A żeby potwierdzić to co napisałeś, musielibyśmy zobaczyć wszystkie zdjęcia z tej sesji. Sam mam takie ślubne #!$%@? fotki i w kilku z nich ja patrzę gdzieś totalnie z dupy, raz małżonka, ale tylko dlatego bo fotograf