Wpis z mikrobloga

@Logan00: A ja uważam, że bardzo dobrze, że PO siedzi cicho. Właśnie to jest najlepsza taktyka. I oby tak zostało. Trzymam za to kciuki bardzo mocno. Niech PiSowi i Konfie żyłka pęknie.
  • Odpowiedz
  • 13
@Logan00: „Przeciwko” w słowniku konfederacji oznacza, ze połowa się wstrzyma a druga połowa nie przyjdzie na głosowanie
  • Odpowiedz
@Logan00: memcen jest tak bardzo przeciwny 500+, a sam pobiera ten zasiłek na swoje kaszojady

Konfederosja jako partia która nie ma szans na wygraną może sobie pozwalać na takie jednoznaczne stanowisko, bo nie musi walczyć o każdy jeden głos.
  • Odpowiedz
@dsi_: Akurat w aktualnym sejmie czego by nie zrobili to nie miałoby znaczenia. Czy głosują przeciw czy się wstrzymują...

@bylem_zielonko: Bo traktuje to jako zwrot podatku. Czemu miałby nie brać? Też szansę na wygraną ma tylko PiS albo PO, dwie złodziejskie partie ścigające się w socjalu. A ty zapewnie jesteś idiotą głosującym na jedną z nich.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wokub:
1.Czyli w najlepszym wypadku z takim nastawieniem idą, byle do koryta, a i tak nie ma w sumie znaczenia co zrobimy.
2.I tak samo traktuje te 500+ każda madka przecież.
@1masa:
U mnie czeka w kolejce setka nienarodzonych dzieci do wymordowania. Tylko niech ta władza się zmieni w końcu.
@Chris_Karczynski:
Nie uważam, by z Mentzenem w sejmie było inaczej i chyba też w to nie wierzysz, nie jesteś
  • Odpowiedz
@Tratak: No nie ma to jak wyciągać skrajne przypadki, ile takich przypadków jest na mln urodzeń w Polsce? To tak jak jeden psychol skatował dzieciaka i już wszyscy krzyczą żeby państwo pilnowało wszystki chdzieci. To są przypadki marginalne, większość aborcji to tabketki zaraz po stosunku więc nie chodzi o żadne wady genetyczne tylko zwykłe pozbycie się odpowiedzialności za drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio

Dokładnie. Co prawda szanse na przeprowadzenie aborcji w swoim życiu masz na poziomie 0,003% a to ze płacisz #!$%@? podatki jest 100%. No ale tzipa ważniejsza
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio

Nie rozumiesz. W dupie mam aborcje bo nigdy nie będę na to klientem bo nie jestem patusem. A nawet jak bym był patusem to bym załatwił aborcje za 3k z wycieczka na 1 dzień za granice kraju. I koniec piłowania ryja.

Tak samo nielegalne jest zioło xD.

Macie prezerwatywy, plastry, tabletki, spiralki a dalej wam mało. Na koniec muszę jeszcze wam stawiać aborcje xDdd
  • Odpowiedz
@Michalmiroslaw:
1. No tak, jeśli jakaś partia ma tak dużą większość to każdy inny mało może. Praktycznie nic. PO ma więcej ludzi w sejmie niż Konfa i jakoś nic nie przepchało. Jedyne co można robić to patrzeć rządzącym na ręce i pokazywać to społeczeństwu. Społeczeństwu, które i tak o wszystkim zapomni jak mu się rzuci socjal.
2. Ale madka nie musi pracować by dostać 500+, stąd ciężko mówić w takim wypadku
  • Odpowiedz