Wpis z mikrobloga

W końcu zmieniłem ps4 na ps5 i w każdej grze, którą mam, trofea się nie przeniosły. To normalne, że mam je wbijać na nowo? Nie wbijam ich jakoś ale fajnie jak były ( ͡ ͜ʖ ͡)
#ps5
  • 11
  • Odpowiedz
@Zderzaczek: hmm, chyba powinno działać. Zalogowałeś się na ich playstationowe konta itp? Jestem leniwym #!$%@? to nie sprawdze tego ale wydaje mi się że trofki powinny być do konta przypisane
  • Odpowiedz
@Zderzaczek: ale to wiesz, ze zeby trofki sie przeniosly musisz ODPALIC gre w wersji PS5 i ZAIMPORTOWAC save'a, prawda?

Also:

The PS5 version can automatically detect and import the save on your console, save transfer is available. However, importing saves to the PS5 version can cause issues with trophies not unlocking and it’s not recommended. The trophies do not autopop. Some trophies unlock if you do one more of the requirements,
  • Odpowiedz
  • 0
@Zderzaczek a z tymi trofka i zapisami to jest tak jak ze sklepem ps. Burdel. Kiedyś mówiłem, że jak ta sama gra ma inną dystrybucję to można walnąć dwie platynki. Ogrywam teraz death stranding. Miałem zwykła wersję, żeby spr czy mi się spodoba. No i się spodobało, więc ulepszyłem do wersji reżyserskiej. I co? Zapisu nie mogłem pobrać, musiałem grać od nowa i mam dwie trofki z ps4 i te same trofki
atraxx - @Zderzaczek a z tymi trofka i zapisami to jest tak jak ze sklepem ps. Burdel...

źródło: temp_file.png5397877768700836070

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zderzaczek: Wiedźmin był akurat zbugowany i dostawałem trofeum za np zrzucenie x wrogów gdy zrobiłem tak tylko z jednym.
Ale że niby nie przeniosło Ci trofeów w żadnej grze to dziwne bo mi nie przeniosło tylko w Wiedźminie i ACV, w które ponoć trzeba chwilę pograć aby wpadły.

Odświeżałeś licencje i na pewno włączałeś grę z zapisem gdzie była platyna?
  • Odpowiedz
  • 0
@janushek: nie mam żadnej platyny więc w sumie to mi nie zależy na tym, ale jako ciekawostka to coś dziwnego - gry odpalałem, nie odświeżałem licencji. Tak naprawdę to mogę wiekszość powbijać na nowo i wlecą poziomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zderzaczek: To są wersje na ps5, tak jak ktoś wcześniej napisał. U mnie Cyberpunk ma 1 brązowe trofeum na wersji ps4 na której zaczynałem grę i od cholery na wersji ps5 i akurat tego jednego mi brakuje na ps5 z ukrytych trofeów. Z gier które grałem to tylko FF7 remake przeniósł trofea na wersję ps5, a wg mnie to trochę nie fair, bo teraz mam je powielone na dwóch wersjach, tak
  • Odpowiedz