Wpis z mikrobloga

@pokaczw Janusz w WieśVAGenie czego się spodziewać? Bieda intelektualna i materialna użytkowników Vagin. Wszyscy się spiesza jakby z sercem do przeszczepu zapier***
  • Odpowiedz
@pokaczw: Ale o co chodzi? Ten za szybki #!$%@?ł, a myślał że uda się tak zawsze. A o jednak nie.
No się jeździ odpowiedzialnie nawet w służbowej skodzie.
  • Odpowiedz
@pokaczw z rodziną jechać i tak #!$%@?ć to kretynizm przecież.
nigdy nie wiesz kto wysiądzie i jak zdeterminowany żeby ci #!$%@?ć. czasem dla zdrowia lepiej odpuścić.
  • Odpowiedz
Spotkało się dwóch debili. Niezły frustrat z nagrywającego, współczucie dla rodziny.


@Orowerbogatszy a ten drugi to ty? bo ja widzę gościa #!$%@? że się mu drogę zajeżdża, tobie się zajedzie to rozumiem ustapisz i przepraszasz że zyjesz
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: Dokładnie tak. Autor nagrania wyraźnie szukał tej utarczki, dlatego nazwałem go debilem. Nie mam czasu, szkoda mojego auta, o którego dbam, szkoda nerwów. Wolę machnąć ręką, niż ścigać się na głupim rondzie z Januszem.
  • Odpowiedz
  • 25
@rosso_corsa

> Spotkało się dwóch debili. Niezły frustrat z nagrywającego, współczucie dla rodziny.


a ten drugi to ty? bo ja widzę gościa #!$%@? że się mu drogę zajeżdża, tobie się zajedzie to rozumiem ustapisz i przepraszasz że zyjesz


Yyy, no tak? Może trabnę by zwrócić uwagę, ale generalnie to przeważnie przeklnę sobie sam do siebie, zahamuję i tyle, jadę dalej. Szczególnie w przypadku takich pierdół.
  • Odpowiedz
@pokaczw: mi by było szkoda samochodu, ale cieszę się, że pajac ze skody trafił w końcu na kogoś, kto nie odpuścił. dwa razy nagrywający na niego trąbił, to janusz i tak musi zmienić pas i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pokaczw: prowadzenie samochodu wyzwala w skąd inąd generalnie spokojnych ludziach agresję. To chyba z powodu pewnej anonimowości wewnątrz kabiny samochodu.
Stukniesz kogoś wózkiem w sklepie to się uśmiechniesz i przeprosisz i tamta osoba za 2 sekundy zapomni o sprawie. A w samochodzie za byle gówno się zaczyna darcie mordy, wielka wojna, bo ktoś nie zauważył zielonego i trzeba było stać 0,2137s dłużej.
  • Odpowiedz
tobie się zajedzie to rozumiem ustapisz i przepraszasz że zyjesz


@rosso_corsa: nie, lepiej dążyć do kolizji z dzieckiem na pokładzie xD co za dzban xDDD boisz się, że by ci się męskość zmniejszyła jakbyś ustąpił?
  • Odpowiedz
@Orowerbogatszy a ten drugi to ty? bo ja widzę gościa #!$%@? że się mu drogę zajeżdża, tobie się zajedzie to rozumiem ustapisz i przepraszasz że zyjesz


@rosso_corsa: trzeci debil zlokalizowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalni ludzie jak im ktoś zajedzie drogę to hamują zamiast udowadniać kto ma rację i ryzykować stłuczkę.
  • Odpowiedz