Wpis z mikrobloga

@don-zwierz: nie oceniaj innych, #!$%@?, po sobie. I taka dobra rada ode mnie - idź się lecz póki jeszcze czas choć obawiam się, że już jest za późno choć moze jakiś psychiatra da sobie radę. Wyzywasz wykopkow od przegrywów, że siedzą w piwnicy, nie mają dziewczyn. A sam obsesyjnie tu siedzisz i komentujesz wszytko co się da, myśląc, ze kazdemu dowalasz, a tak naprawdę błaznisz sie w naszych oczach i wbudzasz litość. Musisz mnieć smutne życie. No, ale czego się spodziewc po psychofanie magicala, który uwazą, ze Nikola jest ładna i nie zauwaza jak magical ją traktuje, jak swoja właśność bo jest od niego zależna - nie ma swojej chaty ani kasy. I wszystko to co robisz kształtuje twój obraz zakompleksionego człowieczka, który sam siedzi w piwnicy, nie ma dziewczyny, jedyna jego rozrywka to fasowanie, podziwanie zakłamanego grubasa i zgrywanie #!$%@? wie kogo na wykopie. Taka typowa #!$%@? życiowa, które swoje kompleksy i żałosne zycie w którym jest popychadłem próbuje leczyć tutaj przypisując innym wszystko to czym charakteryzuje się twoje zycia... I już się nie produkuj z odpowiedzią bo i tak nie przeczytam - lecisz na czarną listę. Lepiej oszczędź energię na fasowaanie grubasowi i wchodzenia mu w tyłek życiowy przegrywie.

Nie pozdrawiam i żegnam :)

#danielmagical #patostreamy
  • 15
@GoodGuyChucky93: ale doszedlem do czwartego slowa i jesli ktos na dzien dobry obraza, to odechciewa mi sie czytac calej reszty ale rozumiem ze dla wykopka i fana kapitana bomby to moze byc za trudne do zrozumienia xd nie mam najmniejszych watpliwosci ze sa tam same celne argumenty xd
@don-zwierz: A co masz do kapitana bomby? Tak jestem fanem jak i twórczości walaszka. Mówią ci coś słowa absurd i ironia? Bo na tym polega jego twórczość a gdybys tylko nie zgrywał inteligentnego to potrafiłbyś zrozumieć, że jego twórczość w tym bomba to coś więcej niż prostackie kreskowki z przekleństwami i nawiązywaniem do narządów
@GoodGuyChucky93: kilka razy to widzialem nie do konca z wlasnej woli i za kazdym razem mowilem gospodarzowi zeby przelaczyl kanal bo to chyba lecialo na jakims kanale muzycznym. niestety nie wiem co to absurd i ironia xd a moze nie wiem co to ironia niskich lotow xd jestem turbo wyrozumialy ale ogladanie czegos takiego ubogiego z wlasnej woli to juz masochizm