Wpis z mikrobloga

któregokolwiek z moich zarzutów


@Deska_o0: ale po co ja mam marnować czas na odnoszenie się do zarzutów takiego prostego hejtera jak ty?

Poza tym, zarzutów głupich.

Wyzywaj dalej ludzi w internecie. Świadczy to silnie o twoim poziomie.
Serio.

Nie ma niczego bardziej dobitnego.
Ktore niasto jest “najszczesliwsze”


@Fajrantboy: W rankingach "szczęścliwości", długowieczności, zdrowia, przestępczości, wynikach w edukacji bardzo korzystnie wychodzi zawsze Podkarpacie.

Byłem ostatnie u kolegi w Rzeszowie i muszę przyznać, że w porównaniu do Krakowa, to inny świat pod względem korków. Takie "korki" jak tam są przy godzinach szczytu, to nic w porównaniu do Krakowa. Gdzie po powrocie do domu nie widzę opcji, by gdziekolwiek jechać w miasto. Ten koleżka pracuje zdalnie, a
inozytol - > Ktore niasto jest “najszczesliwsze”

@Fajrantboy: W rankingach "szczęścl...

źródło: mapa-szczescia

Pobierz
ale po co ja mam marnować czas na odnoszenie się do zarzutów takiego prostego hejtera jak ty?


@Ulfric_Stormcloak: hejter to od dziś ktoś kto pisze prawdę do której nie jesteś w stanie nawet się odnieść a co dopiero podważyć, miałem rację że dostarczysz mi jeszcze trochę śmiechu xD

Poza tym, zarzutów głupich.


@Ulfric_Stormcloak: xDDDD

Wyzywaj dalej ludzi w internecie.


@Ulfric_Stormcloak: Nie dziwi mnie że jesteś hipokrytą xD
Repertuar ci
@Fajrantboy: Trójmiasto, ale to zależy gdzie masz rodzinę. No i są lepsze i gorsze dzielnice w każdym mieście/regionie.
Zarabiam kilka średnich krajowych (25k) więc ciężko mi się odnieść na ile dla zwykłego zjadacza chleba z minimalną jest źle tutaj. Ogólnie mi się wydaje że ludzie są spokojni, nieruchomości relatywnie tanie, niska przestępczość.
Są niskie podatki, sam płacę 8,5% + ZUS, na b2b. Za granicą przy tych zarobkach płaciłbym znacznie więcej i
Wynoszony - @Fajrantboy: Trójmiasto, ale to zależy gdzie masz rodzinę. No i są lepsze...

źródło: FpZoS6faEAEvEQH

Pobierz
@Fajrantboy: mieszkam w Gliwicach siódmy rok, i naprawdę polecam to miasto. Czysto, ładnie, wszystkie potrzebne usługi naprawdę blisko, a i blisko do każdego miasta w aglomeracji. Kraków to jak dla mnie nawet podjazdu nie ma, a mieszkałem tam większość dorosłego życia.
Nie lepiej wam będzie stać się Niemcem czy Francuzem, skoro oni tacy lepsi, a my tacy źli?


@Ulfric_Stormcloak: Jakbym mógł zamienić obywatelstwo na FR, DE, USA, UK, Kanady, Nowej Zelandii czy Australii to już bym to zrobił. Wolę należeć do cywilizacji, niż do ekonomicznych analfabetów z krzyżem wbitym w mózg.
@Deska_o0: 10 lat w NL mieszkałem. 10 lat temu kupiłem mieszkanie 64m za 159 tys eur. Sprzedałem rok temu za 350 tys eur. Do dziś dzień dostaje oferty pracy za taką samą stawke jaka dostałem rok temu czyli 60k eur/rok. Przy 67k już się krzywią.. wg mnie wszędzie jest #!$%@?. Nie idealizował bym jakiś państw. I w NL jest #!$%@? i w PL jest #!$%@?.