Wpis z mikrobloga

Budka/Foodtruck z zapiekankami. Uważacie ze 10-11zł za 35cm zapiekankę to dobra cena? Mowie tu o dobrej zapiekance na własnym spodzie A’la focaccia a nie gotowym badziewiu z zamrażarki.
  • 9
  • Odpowiedz
@Hehenry: Nie no serio mówię - dobrej czy nawet bardzo dobrej jakości jedzenie w budce czy foodtrucku po prostu Ci się nie będzie kalkulowało. Ludzie którzy przychodzą do takich miejsc chcą możliwie tanio zapchać kichę i po tym żarciu nie srać krwią co 10 minut, nie żadni #!$%@? amatorzy dobrego smaku. Trust me, szwagier prowadził w podobny sposób trucka z burgerami (zanim to sie stało modne), pierwszej jakości wołowina prosto od
  • Odpowiedz
  • 2
@robertx dzięki za rozwiniecie, ja to wszystko rozumiem, wiem jak to działa. Nie mam zamiaru robić super jakościowej szamy tylko proste, tanie, z normalnych produktów, nie najtańszego syfu żeby nie było jak mowisz, srania krwią xd. Cena Max 10 zł, żeby koszt produkcji nie przekroczył 4-4.50zl. Tanie, smaczne i szybkie
  • Odpowiedz
Uważacie ze 10-11zł za 35cm zapiekankę to dobra cena?


@Hehenry: nie napisales jakie miasto, ale takie cudo w miare sensownie wygladajace, to jest 25zl na jakichs zlotach foodtruckow we wroclawiu.
Jakbys to opychal po 15zl to by ci szlo jak woda.
  • Odpowiedz