Wpis z mikrobloga

Mordeczki powiedzcie mi wasze zdanie o skarpetkach do biegania. Mam niestety stopy baletnicy i bardzo łatwo robią mi się obtarcia i odcisk, it is what it is. Biegając w zwykłych bawełniakach czy nawet skarpetkach "sportowych" z domieszką tworzyw sztucznych jak stopa złapie wilgoć to czuję że jest tarcie i kończy się to bąblem. Możecie coś polecić? #bieganie #biegajzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@sradam: a to nie kwestia obuwia? Długo biegasz? Ja jak zaczynałem to odciski były norma, z czasem skóra zrobiła się taka, ze odcisków nie ma nawet po biegach +40km, a wcześniej były po 2-3km.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tigermass: biegam bardzo nieregularnie ale staram się przynajmniej raz, dwa razy w tygodniu pobiegać. Buty powinny być chyba ok chociaż co ja tam się znam, jakieś nienajgorsze biegowe najki.
  • Odpowiedz
@sradam: możesz spróbować kupić sobie maść Xenofit Second Skin, jest dosyć popularna wśród biegaczy, a zwłaszcza ultrasów i smarować nią stopy, jest szansa że pomoże.
  • Odpowiedz
Polecam te skarpetki z decathlonu + ewentualnie szara taśma do podklejenia w bucie w miejscach gdzie obciera.
  • Odpowiedz