Wpis z mikrobloga

Ile chłop wrzucił podobnych głupot to trudno zliczyć. Wolski ma tendencje do przekładania chęci znalezienia czegoś sensacyjnego, całkiem odkrywczego ponad minimalny rozum, ostrożność.
Trochę jakby to była jakaś choroba. Wypuszcza coś w oczywisty sposób wątpliwe, by za chwilę się wycofywać ze wstydu.

To jest główny powód jego kompromitacji jako wojennego jasnowidza. Sam się zwodzi, sam się oszukuje, naciągając rzeczywistość na podstawie informacji z pogranicza całkowitej fantastyki.
Ta potrzeba znalezienia czegoś, czego nikt jeszcze nie zgłębił jest silniejsza.
#rosja #wojna #ukraina
IdillaMZ - Ile chłop wrzucił podobnych głupot to trudno zliczyć. Wolski ma tendencje ...

źródło: 1

Pobierz
  • 24
sam się zwodzi, sam się oszukuje, naciągając rzeczywistość na podstawie informacji z pogranicza całkowitej fantastyki.


@IdillaMZ:
Dokładnie tak jest. Tutaj przykład: w rozmowie ze mną dwa dni temu, na temat ujawnionej strony raportu MON w sprawy rakiety z Bydgoszczy, nie był w stanie ogarnąć ze zrozumieniem tej jednej strony.
https://wykop.pl/wpis/71311673/z-tego-dokumentu-pokontrolnego-mon-u-wynika-ze-dow#252396907
W efekcie, na podstawie tej swojej niewiedzy, stworzył spiskową historie z antydatowaniem i fałszowaniem wstecz dziesiątek różnych dokumentów wojskowych, z udziałem
@IdillaMZ: Wolski to nerd od wojskowości, gdyby na prawde przyszła wojna to pierwszy spie#$%^by gdzie pieprz rośnie, tak jak komputerowcy sie podniecają ile ten komp ma ramu, jaki procek, karte graficzną, tak samo Wolski sie podnieca długościa lufy tego czołgu, pojemnościa silnika, kolorem maskowania.
Nie dziwi mnie, że próbujesz ściągnąć wine z polityków.


@Splittheatom: Mnie interesują wyłącznie fakty. To ty i twoi kumple z każdy sprawy robicie kwestię polityczną. Jakiś typek zakatował dziecko - wina Morawieckiego, Jakiś oficer olał sprawę i złożył fałszywy meldunek - wina Błaszczaka. I to tak się będzie ciągnęło aż do wyborów.
@Thorkill

>Nie dziwi mnie, że próbujesz ściągnąć wine z polityków.


@Splittheatom: Mnie interesują wyłącznie fakty. To ty i twoi kumple z każdy sprawy robicie kwestię polityczną. Jakiś typek zakatował dziecko - wina Morawieckiego, Jakiś oficer olał sprawę i złożył fałszywy meldunek - wina Błaszczaka. I to tak się będzie ciągnęło aż do wyborów.


Fakty pasujące do narracji. Jak już Cię fakty interesują, to nie mam żadnych kolegów wśród polityków. Powiem więcej,
Fakty pasujące do narracji


@Splittheatom: Na razie nikt innych w tej sprawie nie przedstawił. Bo info pt: "kontakt Lachowskiego z wojskowymi (rozumiem anonimowymi") to jest pulpa a nie info.
W wojsku wszystko jest oparte o kwity, łącznie z pobraniem majtek. Na razie MON przedstawił kwity, a druga strona (wojskowa) nie No i są dziennikarze którzy jak zwykle udają że wiedzą więcej niż w rzeczywistości. Albo tak jak Żemła wprost kłamią.
A