Wpis z mikrobloga

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: dzięki fizycznym wydaniom można pograć taniej w nowsze tytuły, a bawiąc się w odsprzedaż to prawie pół darmo gramy

gdyby pozostała tylko cyfra (a tego tak bardzo chcecie) to już będziecie na smyczy storów cyfrowych; teraz widać jakie są ceny i jak długo trzymają się w xboxie/ps i dopiero spadają gdy już jest sporo używek fizycznych w obiegu żeby zakup cyfrowy był sensowną alternatywą "męczenia" się z przekładaniem nośnika

no
  • Odpowiedz
dzięki fizycznym wydaniom można pograć taniej w nowsze tytuły, a bawiąc się w odsprzedaż to prawie pół darmo gramy


@glos_zenady Mam holenderskie konto na Nintendo eshop i często kupuję gierki za 10-20euro. Nie mam czasu na łażenie po sklepach, szukanie przecen, a już tym bardziej nie mam czasu bawić się w odsprzedawanie kartridży z gierkami.

to już będziecie na smyczy storów cyfrowych


Nie wiem co rozumiesz poprzez bycie na smyczy sklepów cyfrowych
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Cyfra ma ten minus do siebie, że trzeba co jakiś czas podłączyć konsole do wifi, żeby licencję zaaktualizowało (nie wiem co ile ale pewnie ok paru dni). Już mi się zdarzyło, że chciałem w coś pograć w samolocie a tu lipa, na szczęście miałem włożona grę na nośniku w konsoli
  • Odpowiedz