Wpis z mikrobloga

@Akshxh Nie ma już chyba tego wpisu, ale napisze to co miałem napisać.

Gdybyś był od najmłodszych lat był poniżany, gnębiony, wyśmiewany, i na każdym kroku dawano ci znać; że lepiej jak by Cie nie było na tym świecie. To też by nic z ciebie nie było. Ludziom którzy permanentnie żyją w lęku, i strachu takie rzeczy się wypisuje...

Żyjesz w jakiejś mega bańce. Tag jest odskocznią od ich dramatycznej sytuacji. Gdyby nie to że mają możliwość podzielenia się ze światem co ich boli, i opowiedzeniu o swoim życiu. To czekało by ich tylko samobójstwo.

#przegryw
  • 4
@StaryDziad12: i widzisz, oceniasz mnie, mimo że mnie nie znasz a jednak trafnie wymieniłeś tylko znikomy procent tego co w życiu mnie spotkało. Pisalem o tym nie dlatego że mi się na starość #!$%@? i ego mi odleciało. Pisałem o tym bo wiem jak to jest po drugiej stronie, wiem jaki to horror, wiem jak to #!$%@? samoocenę i wysysa z człowieka siły do życia. Ale wiem też że jeśli taki
@Akshxh: Jesteś na etapie, gdzie dla Ciebie jest niedorzeczne że ludzie mają takie podejście do życia. Ok fajnie. Ale większość jest w takiej dupie, że nie da się z tego wyjść. Mówimy o ludziach którzy w życiu nawet kolegi nie mieli. Jesteśmy społecznością zmiażdżonych ludzi. A to że ktoś coś od nas wymaga, i szuka w nas problemu, jest po prostu absurdalne.
@StaryDziad12: przepraszam czy ty jesteś #!$%@? jakimś trybunem ludu i reprezentujesz wszystkich z tagu #przegryw? Jakie większość? Jaka społeczność zmiażdżonych ludzi? Połowa tego tagu to trolle i multikonta tych już najbardziej odklejonych co sami ze sobą prowadzą rozmowy. To że ty jesteś gdzieś w #!$%@? pogubiony to nie znaczy że możesz wszystkich mierzyć swoją miarą. Jest tam u was trochę ludzi z realnymi problemami, takimi fest poważnymi. Jest trochę ludzi
@Akshxh: Każdy giga przegryw będzie reprezentować swój lud.

Nie wiem o co ci chodzi oski. To że ludzie w wieku 20-30lat uświadamiają sobie że dla nich życie się skończyło. To to nie jest żaden powód do hejtu.

Moją historię opisałem. Jest jeszcze po wejściu na profil.