Wpis z mikrobloga

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z wybranymi kanałami na Apple TV (nie pokazują EPG) - aplikacja UniPlayer. Do tej pory działało bez problemów nagle przestało, ktoś wie jak to rozwiązać?

Na iPhone ta sama lista kanałów z tym samym epg działa bez problemu.

#iptv #teleelevidenie #uniplayer #epg
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@olavolav: tak, mogę cofać do 3 dni, ale do tego potrzebuje epg bez tego mam puste opisy i czas ustawiony w odstępach 30 min, który nijak się ma do programu telewizyjnego
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@olavolav: od tele, działało bez problemu przez 3 miesiące, nagle przestało (nie było żadnej aktualizacji), moje podejrzenie jest takie że tele dodaje swoje EPG które nadpisuje to z epg ovh przez co niektóre kanały go nie widzą, z drugiej strony, na iPhone ta sama lista i aplikacja działa bez problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@olavolav: Tak bardzo, tylko jak na złość na Polsacie oglądam wiadomości o 21 które są o 18:50, co prawda mogę sobie to puścić na Polsat News mimo wszystko, irytuje fakt, że działało a przestało.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@olavolav: tak, tego najbardziej mi brakowało, po przejściu na Apple tv. Pisałem do devsów, nie są w stanie mi pomóc ani wytłumaczyć dlatego tak jest, u nich działa bez problemu
  • Odpowiedz