Wpis z mikrobloga

@Ashurbanipal: według google to "to światłoczuły krążek, który po naklejeniu na telewizor rejestruje sygnał nadawany przez wybrane programy telewizyjne. Aby prawidłowo naświetlić krążek trzeba go nakleić na telewizor w trakcie emisji danego programu"
@Nikas: @Ashurbanipal wg. elektrody to tam była folia z elementem światłoczułym i naświetlona folia przepuszczała światło. Największym oszustwem było to, że nie można było przełączać kanałów. W ten sposób TVN przymuszał do oglądania reklam - o dziwo tych które brały w akcji. W efekcie można było przełączać czy nawet naświetlać w inny sposób.
TVN użył przekazu podprogowego i socjotechniki na co przeciętny widz nie był przygotowany w tamtych czasach po upadku
W ten sposób TVN przymuszał do oglądania reklam - o dziwo tych które brały w akcji. W efekcie można było przełączać czy nawet naświetlać w inny sposób.


@Ingvarr100th: sam w to wierzyłem, że zbadają intensywność naświetlenia i porównają z siłą sygnału z ekranowego kropka. tłumaczy mnie fakt, że miałem 7 lat jak to szalało - ale dlaczego nie pamiętam, żeby jakiś dorosły wyprowadzał mnie z błędu?...
@Plp_: pewnie za dwa piwa.
Też to pamiętam, też naświetlałem i też nie przelaczalem kanałów :D chociaż wydaje mi się, że chodziło mi po głowie, że trochę nas robią w balona że sprawdzaniem tych kropkow, miałem na tyle dużo lat, że +- zdawałem sobie sprawę z ograniczeń technologicznych, no ale byłem też szczylem więc XD
Dziwi mnie nota bene, że mimo tego, że ta akcja osiągnęła gigantyczny sukces nikt nie próbował
@ThomasPol: #!$%@?łem, bo styki mi zwarło i złączyłem dwie osoby w jedną. Kaszpirowski to hipnotyzował, a ten od wody przez TV z podkowy leśnej to był Zbigniew Nowak, ale czajcie akcje, nadaje do dziś xD wtf, na YT po 6-8k wyświetleń. od ~18:20 przekaz energetyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LuckyLuke_2776 - @ThomasPol: #!$%@?łem, bo styki mi zwarło i złączyłem dwie osoby w j...