Wpis z mikrobloga

Dla kogo jest większy over na rynku matrymonialnym:
opcja nr 1 - chłop z zaburzeniem osobowości unikającej, mentalcel, mocna #!$%@?, bezrobotny, 183 cm wzrostu, 7/10 z mordy, z perspektywami by zarabiać trochę ponad najniższą krajową i być ciut bardziej dynamiczny (ale i tak mocne lęki społeczne)
opcja nr 2 - chłop 3,5/10, 172 cm, mocno dynamiczny, inteligentny, zarobki 6k netto, z perspektywami na większe

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski

dla kogo większy over?

  • opcja nr 1 41.5% (154)
  • opcja nr 2 58.5% (217)

Oddanych głosów: 371

  • 26
@itsoverforme32445: nie copium tylko stwierdzenie faktu. Nr 2 wygrywa i to w #!$%@?, może jest "brzydki" ale będąc dynamicznym i ogarniętym żyicowo i zawodow znajdzie sobie partnerkę na swoim poziomie a jak mu sie trochę poszczęści to może nawet wyrwie jakąś przeciętną panne 4-5/10. Numer 1 jest w 99,9% skończony i jest odpadem społecznym a dla dziewczyn jest duchem. it's over.
@eisil: ja tak troche polaczenie obu, to znaczy jestem brzydki i odpychający (głównie przez karłowatość), ale tez nie mam jakiegos problemu jesli chodzi o taka normalna rozmowe z ludzmi czy wychodzenie do sklepu, gorzej z nawiazywaniem jakichs dalszych relacji
@eisil: Opcja 1 ma pozamiatane, mam na myśli LTR a nie głupie zabawy gdzie może być wiele sukcesów, opcja 2 ma na LTR całkiem realne szanse. Dużo lepiej całkiem przyzwoicie zarabiać i do tego być zaradnym niż tylko być ładnym. Opcja 1 nie zapewni bytu potomstwu, opcja 2 już tak.