Wpis z mikrobloga

Ten cały screen jest grubymi nićmi szyty od początku do końca i może być uznany jedynie za fake/bardzo niskich lotów prowokację (nie, nie jestem powiązany w jakikolwiek sposób z zainteresowanym i grupą SoulFire).

I.
Jedynym i najważniejszym argumentem jest to, że ta dziewczyna ze screena po prostu nie istnieje. Nie ma ani jej zdjęcia, ani jej karteczki ani jej samej - nigdzie! W oryginalnej paczce leakera z plikami projektu znajduje się screen z czarnym kwadratem, oryginalnego zdjęcia jednak brak.

II.
Pomimo że uważam większość ludzi za tępe zwierzaki podlegające ślepo swoim popędom, to trudno mi uwierzyć że za jedno zdjęcie kobiecych wdzięków (mniejsza już o to że takie zdjęcie nawet nigdy nie istniało) jeden z głównych autorów projektu byłby gotów zaryzykować całe przedsięwzięcie przekazując pliki osobie trzeciej i zaproponować jej umowę w projekcie (co ze zgodą pozostałych twórców?).

III.
Wciąż jednak pozostaje sprawa samego leaku, plików które niezaprzeczalnie pochodzą z projektu DK. W jaki sposób leaker wszedł w ich posiadanie? Czy wersja projektu jest na pewno nowa? Dobrze by było porównać tę mapę z filmami z kanału DK. Możliwe że zainteresowany wysłał dziewczynie dla bezpieczeństwa bardzo wczesną wersję, gdyby nie to, że dziewczyna jest nieprawdziwa jak wykazałem wcześniej, a według metadanych build jest dosyć świeży. To w takim razie kompromituje całe przedsięwzięcie, że po takim czasie, po tylu obiecankach i zapowiedziach jedyne co zrobili to ZEN w bardzo szczątkowym stadium.

Reasumując:
Wciąż tak naprawdę nie wiadomo do końca jak interpretować ten leak. Czy jest to działanie osoby trzeciej by skompromitować cały projekt? Czy jest to jakaś dziwna akcja promująca mod, zaaranżowana przez grupę SoulFire? Co uważać o ataku na stronę moda?

#dziejekhorinis #gothic
  • 28
  • Odpowiedz
Wciąż pozostaje temat w jaki sposób wyciek doszedł do skutku, sprawca wycieku mówił że już od dawna starał się wydusić te pliki od twórców, w jaki sposób mu się to udało? To, że nie za sprawą akcji ze screena to jasne. Ale w takim razie jak? I czemu screen jest z kwietnia, a leaker zdecydował się na opublikowanie plików dopiero teraz?
  • Odpowiedz
@Quentin58: Historyjka o programiście spermiarzu który za jedno zdjęcie sprzedaje cały projekt bardzo dobrze się sprzedała, i autor tej afery dobrze o tym wiedział że ludzie w to uwierzą bez większego krytycznego myślenia
  • Odpowiedz
@Holy_Diver: thanks captain obvois xD screen fejur, wyglada jak chat gpt na 99.8% xDD, ale po samej rozmowie widac, ze leaker duzo wiedzial o zespole dziejow khorinis bo rzeczywiscie kiedys bylo tak (a przynajmniej jak ja rekrutowalem - 2021) ze wystarczylo zglosic sie przez formularz i wyslac skany dowodu i NDA i tego samego dnia byl dostep do discorda oraz repozytorium z plikami, ja akurat nie mialem dostepu do repozytorium bo
  • Odpowiedz
@Quentin58: nie zaobserwowałem żadnych toksycznych zachowań, jedyne co to były podś#!$%@? z kronik na chacie, ale ja miałem dostęp do bardzo niewielu kanałów i przez bardzo krótki czas, więc na 100% nie mogę powiedzieć, że nic toksycznego sie nie zdarzylo
  • Odpowiedz
@djWiadro: Mimo że to o czym mówię jest takie oczywiste to ludzie w większości w to bezkrytycznie wierzą, i to jest przerażające że z taką łatwością wciśnięto im narrację i to się przyjęło

W takim razie to może być jakiś trop, że leaker jest byłym testerem który kiedyś dostał dostęp do plików, opuścił projekt i teraz puścił to wszystko w ruch, a jakie były jego motywy to już tylko on sam
  • Odpowiedz
@Holy_Diver: nie mam pojecia jak z tymi metadanymi, ale ktos pisal, ze bezproblemowo mozna zedytowac dane swiatow zeby pokazywaly ze byly stworzone pozniej niz naprawde, wiec kij wie z kiedy to w ogole sa pliki, moze jakies bardzo stare
  • Odpowiedz
@Quentin58: @djWiadro Teraz obejrzałem te filmy pokazujące świat gry, może to siła sugestii ale wydaje mi się że świat z leaku wygląda dużo bardziej ubogo i biednie niż te z filmu, co wskazywałoby na to że wersja zleakowana to jakas bardzo wczesna alpha.
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: Samo usuwanie filmów jak leci z ich strony to wystarczający dowód na to że jest tam u nich źle i chcą ukryć realny stan moda. A w ich oświadczeniu spodziewam się zrzucenia winy na "hejterów i społeczność gothica", że była to stara wersja moda, a w ogóle to nieprawda co ludzie mówią i prace będą mimo wszystko trwały nadal i że posuwają się bardzo w przód, czekajcie ludzie na kolejne
  • Odpowiedz
@Holy_Diver: winszuję Ci, powiedziałem sobie, że nie założę konta w tym gnieździe pełzaczy, ale Twój wpisz zawiera tyle bzdur i dezinformacji, że nie wytrzymałem ^^

"Mimo że to o czym mówię jest takie oczywiste to ludzie w większości w to bezkrytycznie wierzą"
xD skąd taki wniosek? Skąd ta większość??? Bo na razie jedyne ankiety na ten temat na Gothicawce pokazały co innego - załączony screen

A znając Gothicawkę i czytając wypowiedzi
tomasz-cichociemny - @Holy_Diver: winszuję Ci, powiedziałem sobie, że nie założę kont...

źródło: Screenshot from 2023-05-17 18-48-14

Pobierz
  • Odpowiedz