Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dddobranoc Nie dotknąłem tego tak z 7 lat, właśnie z tego powodu. Sądzę że problemem jest kosmiczna ilość głebokiego, starego tłuszczu w każdym daniu. Żaden układ pokarmowy tego nie ptrzetrawi poprawnie.
@villager: Jeżeli chodzi o śmieciowe jedzenie to KFC jest teraz najtańsze. Za 50zł można się spokojnie najeść pod korek dla 3-osobowej rodziny razem z napojami. W McDolandzie za 50zł nie ma szans, chyba że bez napojów. Inaczej trzeba szykować 70zł za 3 zestawy..... Dlatego teraz jak mam jeść gówniane jedzenie to tylko KFC. Zamiast McDonalda wolę dopłacić i zjeść w normalnej restauracji za 90zł danie dnia..... Przynajmniej tam mam miłą obsługę
@dddobranoc właśnie w poniedziałek mnie tak przesrało, że z 4 razy do kibla chodzilem, tylko zastanawiałem się czy to po KFC które rano jadłem, czy po mefedronie jedzonym w weekend. Ale po tym wpisie nie mam już wątpliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dddobranoc: Najlepsze że dalej są do nich kolejki, ludzie mają sraczkę dodatkowo są ruchami na wadze produktów i często dostają surowe ale mimo to wracają XD Ja jak bym dostał 2x sraczkę w tym samym miejscu to bym je omijał szerokim łukiem nawet zdychając z głodu bym tam nie zjadł
@dddobranoc: muszę mieć jakiś żołądek ze stali, kfc to mój ulubiony fast food chyba, ofc najbardziej lubię hot wingsy i stripsy, czasem dość sporo zdarzało się tego zjeść i nigdy mnie nie pogoniło do toalety ( ͡° ͜ʖ ͡°)