Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: frazesy, frazesy i frazesy. Od 10 lat to słyszę od Konfederacji i wcześniejszych partii Korwina i przez 10 lat ani jednego #!$%@? wyliczenia - tyle dodamy, tyle odejmiemy. Pokaż mi jedną kalkulację Konfederacji na temat ich obietnic i tyle. Bo mi się to nie spina. Nawet #!$%@? 800+ wiemy ile będzie kosztowało, ale obietnice Konfederacji to jakieś abstrakcyjne tezy rzucane w przestrzeń publiczną bez żadnego pokrycia. A Kuce myślą życzeniowo,
@Chris_Karczynski:

A kto chce zlikwidować podatek dochodowy?


No na przykład Berkowicz i mówił o tym bardzo jednoznacznie: https://www.youtube.com/watch?v=B4XGPva67AM

Czy jest to oficjalne stanowisko partii? Jak z każdą inną rzeczą w przypadku konfederacji - ch*j wie. Rzucą hasło, części osób się spodoba i polecą zagłosować, a jeśli ktoś się przyczepi i wytknie, że pomysł jest totalną mrzonką osoby bez podstawowej wiedzy o finansach publicznych, to powie się że to nie jest oficjalne
@Charz: Berkowicz akurat ma rację w tej wypowiedzi. Nie wolno karać tych którzy działają lepiej. Poza tym nie powiedział, że zlikwiduje podatek tylko że uważa, że go nie powinno być. Obecnie jest tak, że ci którym się chciało uczyć i ciężko pracować dostają po dupie 32% podatkiem, 9% składką zdrowotną, a nawet podatkiem solidarnościowym xD
Innymi słowy wolę już żyć z kulą u nogi w postaci 500 +


@Charz: 500+ to nie wszystko. Zaraz będzie 800+, 14 emerytury na stałe, darmowe leki dla emerytów, 3 mld na tvpis, 15% inflacji, zamordyzm, propaganda, skrajna niegospodarność finansowa, podwyżka lub wprowadzanie nowych podatków, zadłużanie państwa, spłacanie kredytów jednym z pieniędzy innych, o czym jeszcze zapomniałem? Tyle tego jest, że mogłem coś pominąć.

Ogólnie brzmisz jak najtwardszy elektorat ( ͡
@Chris_Karczynski: Jasne, tak samo jak Mentzen wcale nie chce likwidacji 500+, tylko powiedział że nie powinno go być ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś idealnym dowodem na to, że Konfederacja oparła swoją całą kampanię o zimny odczyt. Sam wybrałeś sobie tezy które Ci się spodobały, sam zignorowałeś albo zbagatelizowałeś te, które Ci nie pasują lub są niemożliwe do wykonania, a w międzyczasie nie zorientowałeś się, że zostałeś poczęstowany
wprost mówi, że w Konfederacji nie ma konsensusu co do 500 plus bo są różne frakcje i mają różne zdania na ten temat i która wypowiedź będzie prawdziwa?

@Normie_Lurker: Obie. Załączona przeze mnie i przez ciebie będą prawdziwe.
no akurat podwyżka jest dużo łatwiejsza do zrealizowania niż obniżka.


@pekak: PIS w 8 lat podniósł lub wprowadził 30 podatków i jak na tym wyszliśmy? Czasami po prostu nie opłaca się robić rzeczy prostych, lepiej robić rzeczy trudne. Ci którzy potrafią robić rzeczy trudne więcej zarabiają i lepiej żyją. Czemu nie chcesz iść w tym kierunku?
@siadatajta a te wypowiedzi, gdzie taki Korwin forsuje rosyjską propagandę, wychwala Putina jako obrońcę wartości europejskich, czy Braun opowiadajcy o żydowskim spisku to też można uznać za stanowskio Konfy, bo skoro wypowiedź Mentzena na jego prywatnym live brana jest jako stanowisko partii, to te inne wypowiedzi idąc twoją własną logiką również można potraktować tak samo, czy to już będzie wyrwane z kontekstu?( ͡º ͜ʖ͡º)
to zwykłe #!$%@? wała. Po pierwsze budżetu Polski się już od dawna nie spina i z roku na rok zadłużenie rośnie dzięki niegospodarności polityków i urzędników.


@Chris_Karczynski: No i co, to oznacza że możemy teraz stwierdzić "a już #!$%@?" i dorzucić od tak kilkadziesiąt miliardów deficytu więcej, bo czemu by nie? xD

Jest zbyt dużo rzeczy do zrobienia. Trzeba byłoby wypieprzyć kilkadziesiąt % urzędników


I standardowe odwoływanie sie do urzędników, którzy
@Normie_Lurker: Fikołki to robisz ty, przekręcając i wypaczając treści zamieszczonych przeze mnie komentarzy. Albo po prostu masz problemy z myśleniem i najzwyczajniej w świecie nie rozumiesz co zamieściłem w tym wątku. zamykam.