Wpis z mikrobloga

serio? nie chce wydawać minimum 600 zł za stacje która robi dla mnie to samo co greencell za 120


@Metylo: () Xiaomi za pińcet a flagowy Samsung też robią zdjęcia i dzwonią więc anon powie że robią to samo. A no nijak. Green Cell ma 4k 30Hz, porty USB 3.1 i to na bank tylko przy jednym na raz no i czytnik kart wolny jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@L3gion jestem zdecydowanie low userem mam tylko jedno HDMI z monitorem fullhd 60hz, zewnętrzna kartę dźwiękową na USB i myszkę xD jestem pewny, że greencell nie wpływa negatywnie na laptopa z takim zestawem
  • Odpowiedz
jestem zdecydowanie low userem mam tylko jedno HDMI z monitorem fullhd 60hz, zewnętrzna kartę dźwiękową na USB i myszkę xD jestem pewny, że greencell nie wpływa negatywnie na laptopa z takim zestawem


@Metylo: No to faktycznie jeden pies ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko tłumaczę że nie, to nie robi tego samego.
  • Odpowiedz
@Metylo: Korzystałem z przedłużki 100W 1m Baseusa na usb-c i czasem przestawało działać. Zdecydowanie nie polecam. Zakładam, że chodzi o estetykę, ale nie udało mi się tu znaleźć obejścia.
  • Odpowiedz