Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wszystkieNazwyZajete: Gdybym był Klaudusiek (czytaj: na jej miejscu) lub ogólnie kobietą też bym tak zrobił, laska robi prawdopodobnie hajs większy jak średnia krajowa wypłata na bandzie debili tylko za to, że założy bieliznę i pokaże w sumie tyle co przeciętna laska na wakacjach. Nie wiem jak się trzeba upokarzać przed samym sobą, aby takie rzeczy ogólnie kupować w czasach ogólnodostępnego internetu, instagrama, snapa, tik-toka o stronach +18 nawet nie pisząc gdzie
@Cztero0404: przeciez to jest najlepsze co mozna zrobic jako dupeczka. Lepiej pokazac kawałek ciała niz siedziec za kasa w zabce i robic hotdogi nieudacznika zyciowym dla ktorych hotdog to najlepsze co jedli w zyciu xd i jeszcze te polarki zielone
@washing_machine: Ona tu nawet ciała za bardzo nie pokazuje bo w takich topach teraz spora część dziewczyn chodzi tak normalnie na co dzień. Akurat nieudacznikom kupującym w żabkach muszę podziękować bo dzięki nim łatwo jest tam wyrywać kasjerki przez to, że mają kontrast jak wchodzi ktoś normalny. @WhiskeyIHaze Co to znaczy ''normalne'' bikini? Bo dla mnie normalne jest na przykład jak kobieta idzie na plażę i sobie stringi zakłada jako dół
@Cztero0404 spora część dziewczyn chodzi w koronkowych topach co im widać sutki? Ciekawe masz grono znajomych. A może ja już po prostu stary jestem.
Normalne bikini to właśnie nie stringi tylko coś zakrywajace pośladki i gdzie nie ma obawy, że przy złym ruchu będzie jej widać kuciape, bo pasek ja zakrywajacy ma 2cm. Plus oczywiście nie jest koronkowe czy prześwitujące.
Wiadomo, że jej sprawa. Ja tylko uważam, że jest to sprzedawanie swojego
Za moich czasów 16-17 letnie dziewczyny rzadko kiedy wysyłały softy swoim chłopakom. Dzisiaj wstawiają je na insta bo taka moda.


@WhiskeyIHaze: Poprawka* To, że tobie nigdy nie wysłały to nie znaczy iż nie wysłały, ale jakby to po pierwsze. Chociaż w sumie masz rację ciężko byłoby dostać softy za ''twoich czasów'' jeśli telefony nie miały aparatu. Jak już chcesz wiedzieć to kiedyś chociaż odsetek prostytucji wśród młodych dziewczyn był większy ze
@Cztero0404 akurat miałem dziewczynę co mi wysyłała więc nie trafiłeś.
Ale mało która laska wstawiała takie zdjęcia do neta bo przyległaby do niej opinia łatwej.
Były też historie o sloneczku. Kogo pytałeś to działo się to w innym mieście albo nawet w jego szkole. Tyle, że to mało miało wspólnego z prawdą.
Odnośnie tej prostytucji to masz jakieś statystyki? Bo według mnie łatwiej się teraz #!$%@? bo internet to ułatwia. Tak samo
@WhiskeyIHaze:

akurat miałem dziewczynę co mi wysyłała więc nie trafiłeś.

To się zdecyduj bo to zaczyna brzmieć jakbyś miał rozdwojenie jaźni jakieś. Miałeś dziewczynę która ci wysłała lub robiły to rzadko.

Trzeba by to określić dokładnie.

Plus w USA wcześniej zaczęto niszczyć tradycyjne wartości i szacunek do siebie bo dzięki temu zarabia się więcej hajsu.
Jeśli twoim zdaniem noszenie wyciętego dołu od kostiumu kąpielowego niszczy tradycyjne wartości (czymkolwiek one są) i
@Cztero0404

To się zdecyduj bo to zaczyna brzmieć jakbyś miał rozdwojenie jaźni jakieś. Miałeś dziewczynę która ci wysłała lub robiły to rzadko.


Wydawałeś się ogarnięty w miarę ale teraz wiem, żeś debil. To, że coś występuje rzadko nie oznacza, że nie występuje wcale.
Tak, pokazywanie swojej dupy w necie to niszczenie tradycyjnych wartości.
To, że wierzysz w Urban legend czyli gry słoneczko potwierdza twoje niskie IQ. To, że nie masz statystyk tylko
@WhiskeyIHaze:
Nie mam argumentów = zacznę kogoś wyzywać panie ''debil'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, pokazywanie swojej dupy w necie to niszczenie tradycyjnych wartości.

Napisz jeszcze ''teraz rodzina głosem Rafonixa'' Jakich tradycyjnych wartości? Równie dobrze można napisać, że prawo zakazuje tradycyjnych wartości muzułmanom bo nie można ukamieniować gejów w cywilizowanym świecie.

To, że wierzysz w Urban legend czyli gry słoneczko potwierdza twoje niskie IQ.

Nie wierzę w
@Cztero0404 no a jak mam nazwać osobę, która uważa, że rzadko oznacza wcale? Debil.
Widzę, że boli dupka, że ktoś ma fajne życie a tobie jakąś Grażyna coś każe robić, rucha się z innymi na boku a ty jej mówisz, że jest wspaniała.
Eot z mojej strony bo widać, że melko jeszcze pod nosem masz.
@WhiskeyIHaze: Nie masz fajnego życia ponieważ gdyś takowe miał nie próbował tego wyperswadować jakiemuś obcemu typowi z internetu, ale to po pierwsze. Taki wydźwięk twojej wypowiedzi jest a jak tego nie rozumiesz to trudno. Mleko pod nosem to ma twoja dziewczyna i to nie twoje
@Cztero0404 weź dziecko nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Wyperswadować to znaczy odwieść kogos od czegoś xD kolejny raz pokazałeś jaki inteligentny jesteś.
Nie mam dziewczyny, to raz. Dwa to nie toleruje zdrady w żadnym wypadku. Więc nie przezucaj swoich cuckold fantazji na mnie.