Wpis z mikrobloga

W czerwcu nowy telefon i mam zagwozdke - wybor mam miedzy #xiaomi 13 i #samsung Galaxy S23. Moim daily od dwoch lat jest MI 11 i z telefonu jestem zadowolony, sam soft potrafi jednak byc kiepski, na aktualizacje dlugo sie czeka no i nie wiadomo jak bedzie wygladala sprawa wsparcia w przyszlosci, z powodu napietych relacji USA - Chiny.

W Samsungu brakuje mi jednej rzeczy - szybkiego ladowania. 25W w 2023 roku to jednak troche malo, Xiaomi laduje sie do pelna w pol godziny.

Ma ktos z was ktorys z tych telefonow i moze sie podzielic wrazeniami?
#pytanie #telefony #xiaomilepsze
  • 8
@Basti91 mam s23plus od miesiąca i działa bez zarzutu. zdjęcia i filmy super, bateria też ok jak na dzisiejsze standardy. ładuje się od zera do max pewnie w około 90min
@czuczer: jestem niestety rozpieszczony ladowaniem w pol godziny i jest to dla mnie bardzo praktyczna sprawa - w piec minut moge naladowac te 20% baterii. Faktem jest jednak, ze dopoki nie mialem szybkiego ladowania, to go nie potrzebowalem ;)
@Basti91 Mam s23, ma problem z aparatem przy robieniu zdjęć z bliska, np. kartki papieru. Zdjęcia w niektórych miejscach wychodzą rozmazane.
Oprócz tego jestem zadowolony, pozostałe zdjęcia wychodzą ładne. Telefon działa szybko. Aktualizacje prawie co miesiąc, czego nie można powiedzieć o Xiaomi.