Wpis z mikrobloga

zgony wynikają z ograniczenia dostępu do opieki zdrowotnej - ludzie z udarami czekali po 6 godzina na wynik "testu" na covid


@Viado: A zgony na początku pandemii, gdy jeszcze nie było obostrzeń, a ludzie zaczęli ciężko chorować i umierać na covid, to rozumiem ściema i się nie wydarzyło szurku? Tysiące ludzi podłączona do respiratorów i braki ich w całym kraju to rozumiem też jakiś spisek szureczku?
  • Odpowiedz
@Viado a ile osob zmarlo lub im sie zdrowie pogorszylo z powodu szczepien przymusowych. Wsrod moich bliskich dobrych kilka zawolow akurat w okresie miesiaca po szczepieniu.
  • Odpowiedz
@Viado Wirus zmutował i stał się niegroźny. Sam chorowałem, mimo szczepienia i to była najgorsze parę dni choroby jaką miałem. Głupotą to było kupować szczepionki za 10 miliardów od pójdą na śmietnik bo wirus postanowił że bardziej mu się opłaca upodobnić do kataru.
  • Odpowiedz
@Viado: chodzenie w maskach w miejscach publicznych to było złoto. Jedyny rok w moim życiu gdzie mnie jakieś #!$%@? niczym nie pozarażały
  • Odpowiedz
@Viado: Ściemą to co najwyżej były śmieszne obostrzenia typu zamykanie siłowni, gastro czy ekhm... parków. Podobnie jak z maseczkami na zewnątrz, czy zamykaniem się lekarzy rodzinnych.
Jakoś nie pamiętam żeby codziennie tyle osób umierało na grypę, a w czasach pierwszych wariantów wirusa nie raz kilkanaście osób szło do wora. Już nie mówiąc o najbardziej dosadnej scenie jaką widziałem, tzn przywiezienie pacjenta stosunkowo młodego (ok 40 lat) ale otyłego do szpitala covidowego.
  • Odpowiedz
@peetee: @KotBojowy

ja #!$%@? weź zamknij mordę XDD

jesteś obrzydliwy


Jedyne na co Was stać. No czego można się spodziewać po osobach, które wciąż jeszcze w tą ściemę wierzą.

I żeby nie było - ja nie neguje COVID jako takiego. Ja neguje zagrożenie, którym zrobili ludziom wodę z mózgu. Ludzie, wbrew powszechnej opinii, "umierają" nawet na przeziębienie - co roku w okresie grypowym (w którym dominują przeziębienia, a grypa to tylko
  • Odpowiedz
Jedyne na co Was stać. No czego można się spodziewać po osobach, które wciąż jeszcze w tą ściemę wierzą.


@DanteTooMayCry: z dzbanami twojego pokroju nie ma zadnej dyskusji i nic do was nie dociera. Jedyne na co zasługujecie to wlasnie to żebyscie zamkneli morde.

Na resztę szkoda palcow i czasu
  • Odpowiedz