Wpis z mikrobloga

Chyba najgorsze jest to, że po prostu się do wszystkiego przyznali. Pewnie, starają się wymigać jakimiś suchymi tekstami o dachówkach i przesuwaniu drzew (hehehe, dystansik). Ale to były właśnie Dzieje. Jak mam uwierzyć, że DK nie były dla kogoś przepustką, skoro ta osoba po 89347 zmianach w szkielecie fabuły, rozłamu w 2018 i obecnym wycieku, odchodzi ze stanowiska lidera o tak o? To znaczy, że Dark mógł mieće gdzieś ten projekt od dawna i pewnie jest mu to na rękę, bo odpowiedzialność mniejsza.
Afera była sroga mili państwo, co się uśmiałem i nadziwiłem to moje. Teraz jednak poczekam sobie te 3-6 lat na skończone dzieło... bo jak szanuje to, że nie porzucili projektu, to zestarzałem się już i mój zapał dawno zgasł, jeszcze przed aferą.
Mam nadzieję, że w 2027 wróćę na ten tag i będe się rozpływał nad modem.
Ale na to, będę musiał jeszcze trochę poczekać.
#dziejekhorinis #gothic
  • 3
@Hambercios: Szczerze biorąc pod uwagę ilość zmian czy elementów tworzonych od nowa, dziwię się że w ogóle coś tam jeszcze się kupy trzyma w tym wycieku. Trochę to wygląda jak jedno wielkie wysypisko śmieci na którym są porozrzucane losowo pomysły różnych twórców. Dodatkowo kwestia ciągle zmienianej fabuły poddaje pod wątpliwość jakąkolwiek jakość tej fabuły, skoro głosy aktorów zostały nagrane a oni od tamtej pory już parę razy zmieniali fabułę. Jak rozumiem