Wpis z mikrobloga

Cześć
Szukam słuchawek na rower ale póki co nie mogę nic ciekawego wybrać głównie interesuje mnie aktywna redukcja szumów
I aktywna redukcja szumów w mikrofonie ponieważ podczas jazdy w ogóle mnie nie słychać przez wiatr. Znalazłem że jest coś takiego w ofercie niektóre słuchawki mają po 6 mikrofonów które odpowiadają za redukcję szumów pytanie do was czy to faktycznie działa w praktyce?

Jeżeli nie to może macie jakieś inne porady na uporanie się z wiatrem podczas jazdy rowerem? Budżet raczej bez znaczenia jeżeli da się wyeliminować wiatr w mikrofonie

(używam tylko jednej słuchawki po miastach nie jeżdżę w słuchawkach) to apropo bezpieczeństwa na drodze bo pewnie będą jakieś komentarze.

#rower #sport #technologia #sluchawki
  • 6
@ThEND_22: ja mam galaxy buds 2 od samsunga i są super, mozna swobodnie rozmawiac nawet podczas wiatru i rozmowca nie slyszy szumu. W miescie uzywam dwoch sluchawek, bo mozna wlaczac/wylaczac dzwieki z otoczenia, ale i tak nawet z wlaczona funcja nie ma szans, by gorzej slyszec, niz w wyciszonym aucie z zamknietymi szybami i bez wlaczonego radia, dlatego #!$%@? sie kogos odnosnie tego uwazam za smieszne.
@ThEND_22: celuj w słuchawki, które są tylko w uchu i nic nie wystaje jak np. w AirPods pro. Jadąc na rowerze nawet jak nie będzie wiatru robisz wiatr własny, czyli jedziesz dajmy 25 km/h to tyle wlatuje w słuchawki i jest hałas. Z kolej jak będzie mial wiatr z boku to nic nie poradzisz. Redukcja szumu po kilku mikrofonach zazwyczaj działa dobrze, o ile procesor jest w stanie nadążyć i nie
@ThEND_22: Powiem Ci, że cudów raczej nie ma. Używam Air Pods Pro 2, a wcześniej Air Pods Pro 1. Szybko się przekonałem, że to czego potrzebuję na rowerze to tryb transparentny/kontaktu, a nie ANC, bo jednak w moim interesie było słyszeć wszystko dookoła i zdecydowanie nie żałuje. Dobrze się jeździ, można posłuchać czego się chce, a dalej dobrze słychać otoczenia i nie nasmarowany łańcuch. Co do mikrofonu i rozmowy podczas jazdy