Wpis z mikrobloga

przegrywki z tagu #danielmagical osiagnely nowy poziom bycia przegrywem! xd to co daniel z wami zrobil to nie tylko plucie na facjaty ale tez zalozenie smyczy i zabranie ze soba xdd
UWAGA UWAGA! 2 tematy ktorymi od dwoch dni zyja przegrywki z tego tagu:
-rzekome rozstanie daniela i nikoli
-farby do wlosow dla dziewczyn xddd
A potem sie dziwicie ze prawdziwi koneserzy patologii nazywaja was przegrywami i kaza wam usuwac konta xdd ja myslalem ze tylko dziewczyny lubia plotkowac ale grubo sie mylilem xdd to co tutaj odstawiaja przegrywki to juz jakas abstrakcja xdd niedlugo bedziecie rozwodzic sie nad tym jaki puder do twarzy jest najlepszy albo ktore tampony sa najwygodniejsze XDDD przedwczoraj ciagle byl drazony temat ze juz nareszcie daniel z nikola sie rozstaja, korki od piccolo wylatywaly w powietrze, plotkom nie bylo konca i kazdy rozkminial co tam sie moglo miedzy nimi stac xd czy jeszcze zobacza ich razem czy moze to definitywny koniec xd az do wczoraj...ale to nic bo potem zaczely sie plotki na temat tego jakiej farby do wlosow uzywa nikola haha XD co jeden przegrywek to wiekszy znawca w tej dziedzinie oraz w zakresie mody bo tutaj dla przegrywkow zaczelo byc istotne w co sie kto ubiera xd gdybyscie tylko przegrywki wychodzily z domu to moglibyscie sie umawiac na jakims bazarku na ploteczki no ale jest jak jest. kiedys ten tag byl wrecz mekka patostreamow a dzisiaj jest w glownej mierze zbieranina plotkar i przegrywow ktorzy juz sie nawet nie kryja z tym ze lubia siedziec ramie w ramie z matkami 500+ i komentowac kazda drame typu: ale on na nia spojrzal! patrz jakiej farby uzywa! ale ona go dotyka! zobacz jaka cera! XD
powinniscie zalozyc sobie portal: PRZEGRAJ, gdzie wszystkie przegrywki moglyby sie spelniac w przegrywaniu swojego zycia oraz w plotkowaniu na kobiece tematy xd #patostreamy
Pobierz don-zwierz - przegrywki z tagu #danielmagical osiagnely nowy poziom bycia przegrywem!...
źródło: przegrywki
  • 55
@XYZ91: najbardziej mi sie podoba jak jeszcze niedawno niemrawo stwierdzali ze oni nie ogladaja tik toka, ze oni tylko na sekunde weszli i ze to jest syf. teraz juz sie nawet nie kryja ze sledza to od poczatku do konca zeby miec o czym plotkowac xd niedlugo powstanie tu tez jakis kacik urody gdzie bedzie mozna poczytac jakie kosmetyki sa najlepsze xd nie no to jest hit...
@Ibralew: jestem ponad wami i to tak daleko ze nawet mnie nie dostrzegacie xd to wam wykopki podziekowaly i kazaly usuwac konta bo przynosicie wstyd xd domyslam sie ze to smutne dla kogos kto chcial nalezec do wykopkowego grona a potem zostal opluty oraz nie ma jak sie wytlumaczyc z pasji do damskich kosmetykow xd ale zycie!
@don-zwierz: w tydzień #!$%@?łeś połowę akcji, co ja w 3 lata, raczej to nie ja tutaj chce należeć do jakieś grupki XDD nie widać Cię bo Ci okien w piwnicy nie zrobili. Siedź z łapa w gaciach i Czekaj na możliwość napisania o wykopkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibralew: coz za niespodzianka ze kolejny przegrywek w nerwach zaczyna ujawniac swoje dziwne ciagoty i pisze o lapach w gaciach itp. xdd nie mozecie sie normalnie ujawnic? xd no widzisz, poki co mam mnostwo czasu ale to ty tu siedzisz od 3 lat i jestes przegrywem ktory zajmuje sie kosmetykami dla dziewczyn xdd w bunkrze nie ma okien xdd
@don-zwierz: ty ale tak szczerze to jest w ch*j przykre XD i nawet mi Cię żal. Siedzisz tu cały dzień, czekasz aż wykopki coś napiszą, żeby to skomentować XD to nawet Ci od kosmetyków mają więcej godności XDD
@Ibralew: ojej, to urocze() mi was nie jest zal przegrywki bo gdybyscie chociaz normalnie przyznali ze was jara plotkowanie na kobiece tematy to moze inaczej bym na to spojrzal ale wy sie tu klepiecie po pleckach ze niby nie ogladacie bo to syf a potem komentujecie kazde mrugniecie okiem xd
@don-zwierz: ty ale do kogo ty teraz piszesz XDD ja tutaj zaglądam raz może dwa razy w tygodniu a ty mi tu o jakiś kosmetykach nawijasz XD Pamiętaj, nie bój się szukać pomocy, wykop Cię nie wyleczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ibralew: co ty piszesz o wykopie jak ty przegrywek jestes xd prawdziwe wykopki pokazaly wam gdzie wasze miejsce xd ty sobie wchodz nawet i raz na rok ale po tym co piszesz jestes jedna z plotkar, na dodatek z cieplymi sklonnosciami xd
@don-zwierz: widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągle uciekasz od konkretnych odpowiedzi, pisząc bez ładu i składu, ale skoro wykopki to twój sens życia to powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibralew: nom, przekonales mnieee... nie xdd od 3 lat tu siedzi przegrywek i poza placzem, cieplymi fantazjami czy bronieniem innych przegrywkow nie ma nic innego do zaoferowania xd jeden z wielu ktory jak przepadnie to nikt nie zwroci uwagi xd
@don-zwierz: ale ja jadę z tobą, a nie bronie przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiem szczerze sprawia mi to w #!$%@? radości, jak za czasów szkolnych tylko wtedy nie byliście tacy rozmowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@don-zwierz: co ty masz do tych ciepluchow, jakiś kompleks czy coś? Ręką w gaciach to nie bycie ciepłym, no chyba że kolegi to nie wnikam ( ͡° ͜ʖ ͡°) sens życia to ty tutaj odnalazłeś, piszesz 24/7, jestem pełen podziwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibralew:

Siedź z łapa w gaciach

haha xd to ty mnie namawiales ciepluchu zebym siedzial z lapa w gaciach xd ale nie wstydz sie przegrywku, nie potepiam gejow, jestem tolerancyjny! ty odnalazles sens w zyciu bo dzieki mnie masz z kim popisac, masz sie do kogo odezwac xd ale i tak nikt nie bedzie o tobie pamietal xd